"Anything Goes. Ale jazda!". Elżbieta Romanowska się zaręczyła! Kim jest narzeczony gwiazdy serialu "Ranczo"?

Elżbieta Romanowska zaręczyła się kilka miesięcy temu, ale dopiero w walentynki podzieliła się z fanami radosną informacją! Gwiazda serialu "Ranczo" i "W rytmie serca" pokazała okazały pierścionek. Kim jest jej narzeczony?

Multimedia

Elżbieta Romanowska się zaręczyła!

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Elżbieta Romanowska się zaręczyła! Prowadząca "Anything Goes. Ale jazda!" oraz gwiazda seriali "Ranczo" i "W rytmie serca" w walentynki 2021 opublikowała w sieci wzruszający wpis i pokazała pierścionek. Jej narzeczony ma na imię Tomek. Mężczyzna, jak podaje "Super Express" prowadzi agencją reklamową.

Okazywać sobie miłość trzeba codziennie, nie tylko 14 lutego. Gdy byłam sama, denerwował mnie ten dzień do momentu, gdy zrozumiałam, że to święto miłości. Miłości, która ma wiele twarzy! Kochamy Rodziców, Dzieci, Rodzeństwo, Przyjaciół, Rodzinę i oczywiście swoje drugie Połówki. Więc dziś, jutro, pojutrze zadzwońcie lub odwiedźcie bliskie Wam Osoby i powiedzcie, jak bardzo się Cieszycie, że Ich macie ❤️ Ja Dziś wraz z moim Narzeczonym wzniesiemy toast za Was i za Miłość - napisała na Instagramie Ela Romanowska.

Komedie romantyczne i randki seniorów. Co oglądać dzisiaj w TV?Zobacz więcej

Gratulacje dla Elżbiety Romanowskiej z okazji ich zaręczyn płyną z wszystkich stron. - Jaka wspaniała wiadomość Ela, dużo zdrowia i miłości dla Was - piszą zachwyceni fani aktorki.

Gratulacje Eluniu!!! - napisała Anna Dereszowska

Gratulacje! Cieszę się Waszym szczęściem ! - dodał Wojciech Medyński

Dokładnie #tak !!!❤️😀 Wszystkiego dobrego dla #was !!!😀 Bądźcie szczęśliwi #i kochajcie się!!! - napisał Mikołaj Krawczyk.

My również dołączamy się do tych życzeń.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Goha (gość)

    Śliczna , wesoła, inteligentna,energiczna.GRATULACJE!!!!!

    16.02.2021 13:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×