arte

"Quo vadis, Afganistan?". Cykl filmów dokumentalnych i reportaży o Afganistanie na VOD Arte.TV. Co warto obejrzeć?

Darmowy serwis VOD ARTE.tv zaprasza na niezwykle aktualny cykl dokumentalny o Afganistanie. Twórcy filmowi towarzyszą Afgańczykom w desperackiej ucieczce z kraju, a tym, którzy zostają - w ich obecnym, codziennym życiu. W swych filmach przedstawiają palące problemy tego kraju i jego mieszkańców, znajdujących się obecnie pod władzą Talibów. Jak wygląda teraz życie w Kabulu i na prowincji? Sprawdźcie!

03.09.2021Quo vadis Afganistan?

"Elektra". Opera w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego na 100-lecie Festiwalu Salzburskiego! Gdzie oglądać on-line?

Pomimo pandemii koronawirusa w sierpniu obchodzone będzie 100-lecie Festiwalu Salzburskiego, choć w pomniejszonym, jubileuszowym wydaniu. Z tej okazji ARTE będzie transmitować na żywo wybrane, najlepsze występy, między innymi operę Mozarta „Tak czynią wszystkie” (Così fan tutte) oraz koncerty z udziałem wybitnych dyrygentów, takich jak Ivor Bolton, Andrew Manze, Daniel Barenboim. Będzie można zobaczyć także operę inscenizowaną przez Krzysztofa Warlikowskiego lub operę po raz pierwszy wyreżyserowaną przez kobietę od początku trwania festiwalu.

01.08.2020Elektra

ARTE Kino Festival. Europejskie filmy do obejrzenia za darmo. Gdzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dziś startuje ARTE Kino Festival, festiwal filmowy stworzony przez Telewizję ARTE i platformę Festival Scope. Przedstawia dziesięć nowych, europejskich filmów pełnometrażowych, starannie wyselekcjonowanych spośród filmów prezentowanych na najbardziej prestiżowych festiwalach filmowych i poprzez stronę www.artekinofestival.com udostępnia je bezpłatnie w 4 językach w 45 krajach. Potrwa do 17 grudnia. Transatlantyk Festival jest partnerem wydarzenia.

01.12.2017ARTE Kino Festival

"90-letnia dziewczynka". Poruszający dokument na Arte po polsku [WIDEO+ZDJĘCIA]

Poruszający film dokumentalny pełen nadziei. Valeria Bruni Tedeschi oraz Yann Coridian towarzyszą choreografowi Thierremu Thieu Niand w podparyskim szpitalu, gdzie prowadzi warsztaty tańca dla pacjentów oddziału geriatrycznego cierpiących na chorobę Alzheimera. Dzięki tym zajęciom Blanche, Adelaide i Pierrot na nowo odkrywają radość życia - a nawet miłość. "90-letnia dziewczynka" właśnie znalazła się w ofercie platformy Arte po polsku.

07.06.2017Premiery VOD

ARTE - europejski kanał kulturalny z bezpłatną ofertą VOD: ARTE po polsku

ARTE - francusko-niemiecki kanał kulturalny, postawił sobie za cel dotarcie do nowej publiczności spoza Francji i Niemiec. W ramach tej strategii, ARTE od roku udostępnia internautom wersję angielską na stronie www.arte.tv/en i hiszpańską na stronie www.arte.tv/es, a począwszy od 22 listopada również selekcję swoich programów z napisami po polsku pod adresem http://www.arte.tv/pl. Oferta dostępna jest również na aplikacjach na smartfony, tablety oraz na aplikacji Smart TV.

23.11.2016ARTE

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×