"Artemis Fowl". Nowy film Disneya z premierą na HBO GO! O czym jest?

Dwunastoletni geniusz pochodzący z rodziny o długich przestępczych tradycjach, Artemis Fowl, zostaje wciągnięty w sam środek groźnej wojny z potężnymi wróżkami, które mogą stać za zniknięciem jego ojca. Premiera nowego filmu Disneya "Artemis Fowl" odbędzie się w HBO i HBO GO 2 sierpnia.

Multimedia

"Artemis Fowl" - premiera w niedzielę, 2 sierpnia, o godzinie 20:10 na antenie HBO!

Film "Artemis Fowl" oparty jest na bestsellerowej książce autorstwa Eoina Colfera o tym samym tytule. Ta przygodowa opowieść skupia się na historii tytułowego Artemisa Fowla, dwunastoletniego geniusza wywodzącego się z rodziny o długich przestępczych tradycjach, który za wszelką cenę próbuje odnaleźć swojego uprowadzonego ojca.

Aby spełnić żądania porywacza, Artemis musi przeniknąć do starożytnej podziemnej cywilizacji - niezwykle zaawansowanego świata wróżek - i zdobyć pewien nadzwyczaj potężny i pożądany magiczny przedmiot. Chłopak obmyśla więc przebiegły i niebezpieczny plan działania, który okazuje na tyle niebezpieczny, że Artemis z czasem zostaje wciągnięty w sam środek groźnej wojny z wszechmocnymi magicznymi istotami.

Brat bliźniak gwiazdora "Riverdale" uwodzi w młodzieżowym odpowiedniku "50 twarzy Greya"! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Reżyserem "Artemis Fowl" jest Kenneth Branagh. W filmie występują: Ferdia Shaw, Lara McDonnell (Love, Rosie), Josh Gad (Piękna i Bestia), Tamara Smart (serial Hard Sun. Przed Apokalipsą), Nonso Anozie (serial Dracula), Josh McGuire, Nikesh Patel i Adrian Scarborough. Towarzyszą im na ekranie zdobywca Złotego Globu Colin Farrell (Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj) oraz laureatka Oscara Judi Dench (Notatki o skandalu). Obowiązki producentów pełnią Kenneth Branagh oraz Judy Hofflund, a producentów wykonawczych Angus More Gordon oraz Matthew Jenkins.

Premiera filmu Disneya "Artemis Fowl" odbędzie się w HBO i HBO GO 2 sierpnia. Produkcja od rana dostępna będzie w serwisie HBO GO.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×