Artykuł sponsorowany

"Roztańczony Śląski". Tego nie można przegapić!

2 maja cała Polska bawić się będzie u nas na największej majówkowej imprezie! 2 maja Stadion Śląski zamieni się w najbardziej roztańczone miejsce w Polsce! Na scenie pojawi się 20 wykonawców, a w ich gronie: zespół Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel, Piękni i Młodzi, Boys, Bayer Full i inni. Wstęp na koncert będzie bezpłatny! A kto nie będzie mógł bawić się na ,,Roztańczonym Śląskim” osobiście – może obejrzeć to niezwykłe widowisko w telewizji!

17.04.2019Artykuł sponsorowany

Jak znaleźć dobrą kosmetyczkę lub zdolnego fryzjera? Tego nie powie Ci przyjaciółka!

Coraz więcej z nas chce wyglądać piękniej, młodziej i zwyczajnie czuć się atrakcyjniej. Polska branża hair&beauty przeżywa prawdziwy rozkwit i staje się jeszcze bardziej przyjazna klientom. Teraz przez Internet nie tylko zamówisz jedzenie oraz zarezerwujesz hotel, ale możesz także umówić się na wizytę u fryzjera, w gabinecie SPA czy u kosmetyczki. To proste rozwiązanie, które wymaga tylko kilku kliknięć. Musisz je poznać!

07.11.2017artykuł sponsorowany

Śniadanie Daje Moc – po raz siódmy edukuje o zdrowym odżywianiu!

Już dziś startuje 7. edycja programu Śniadanie Daje Moc organizowanego przez Partnerstwo dla Zdrowia. Na uczniów klas 0-3 szkół podstawowych czeka kolejna porcja niesamowitych zadań edukacyjnych! Razem z kosmicznymi agentami wyruszą na pomoc planecie Niedojadków, aby nauczyć ich 12 zasad zdrowego odżywiania. W poprzednią edycję programu zaangażowało się blisko 200 tysięcy uczniów z polskich szkół. Jak będzie w tym roku?

27.09.2017Artykuł sponsorowany

Gra o bon, czyli hit Internetu – kody rabatowe

Może od razu sprostujemy – nikt w nic nie musi grać, aby otrzymać bony rabatowe uprawniające do zniżek na zakupy online. Nie musi się też uciekać do zawiłych intryg, żeby wyeliminować potencjalną konkurencję w drodze do królestwa promocji. Zrabatowani.pl zapewniają wszystkim równy dostęp do szeregu korzyści. Poznaj historię najpopularniejszej platformy zakupowej w Polsce i daj się wciągnąć do świata szalonych zniżek.

21.07.2017Artykuł sponsorowany

Która chwilówka najlepsza na święta i czy warto ją wziąć?

Boże Narodzenie jest nie tylko czasem rodzinnych spotkań, ciepła i wzajemnej bliskości. Święta dla wielu Polaków oznaczają również duże wydatki. Organizacja rodzinnego spotkania, zakup prezentów czy choinkowych ozdób potrafią pochłonąć naprawdę ogromne środki. Co zrobić, jeśli portfel świeci pustkami, a na koncie pozostały jedynie mgliste wspomnienia ostatniej wypłaty? Czy w tej sytuacji warto sięgnąć po pożyczkę?

05.12.2016Artykuł sponsorowany

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×