"Artyści". Kolejny świetny polski serial trafi na Netflix! Zajrzyjcie za kulisy współczesnego świata sztuki

Jeszcze w tym miesiącu na Netflix trafi jeden z najlepszych polskich seriali z ostatnich lat, "Artyści"! Jest to kolejny element współpracy pomiędzy serwisem VOD a Telewizją Polską. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Współpraca pomiędzy TVP i Netfliksem nabiera tempa! W bibliotece serwisu streamnigowego znajdziemy już takie hity jak "Ranczo" czy "O mnie się nie martw", a także mniej znane produkcje, takie jak "Prokurator", które dzięki Netfliksowi mogą dotrzeć do szerszej publiczności.

Nowy niemiecki serial sci-fi na Netflix! Sprawdźcie szczegóły!Zobacz więcej

Już wkrótce na Netfliksa trafi kolejny polski serial, który zdecydowanie zasługuje na uwagę, "Artyści" z 2016 roku. Opowiada on o młodym reżyserem z prowincji, Marcinie Koniecznym (w tej roli świetny Marcin Czarnik), który zostaje wybrany na nowego dyrektora znanego warszawskiego teatru. Jego plany są bardzo ambitne, lecz szybko zostają zrewidowane przez nieufność zespołu i trudności finansowe.

W obsadzie serialu znajdziemy wielu znanych aktorów z różnych pokoleń, m.in. Tomasza Karolaka, Edwarda Linde-Lubaszenko, Jerzego Trelę, Dorotę Segdę, Krzysztofa Dracza czy Annę Ilczuk. Produkcję wyreżyserowała Monika Strzępka, a autorem scenariusza Paweł Demirski. Całość liczy 8 odcinków, z których każdy trwa ok. 45 minut. Po premierze serial spotkał się z bardzo przychylnymi opiniami, porównywano go m.in. do takich hitów jak "Mad Men" czy "Birdman".

Serial "Artyści" trafi na Netflix już 17 lutego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×