Atak na reportera podczas relacji miesięcznicy smoleńskiej w TVP Info [WIDEO]

Reporter TVP Info, Radomir Wit został "wyproszony" sprzed Pałacu Prezydenckiego, gdy ten relacjonował wydarzenia obchodów miesięcznicy smoleńskiej. Zebrany tłum zaczął wyzywać i popychać dziennikarza.

Multimedia

Każdego 10. dnia miesiąca politycy i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości spotykają się pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie, aby uczcić zmarłych w wyniku katastrofy samolotu z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie, do której doszło 10 kwietnia 2010 roku. Podczas takiego zebrania doszło do zakłóceń relacji reportera TVP Info.

W stronę Radomira Wita z TVP Info padły obraźliwe hasła. Zebrany tłum nie pozwolił mu przeprowadzić relacji. "Wredni propagandyści! Bolszewicy! Wredna komuna! Won z Polski! Zakała narodu za ruskie pieniądze" - krzyczano w kierunku dziennikarza. Osoby pod Pałacem Prezydenckim stwierdziły, że reporter pojawił się tam po to, aby doprowadzić do kłótni, po czym jedna z pań wyciągnęła z jego ucha słuchawkę, a inni zaczęli go popychać.

Po wszystkim Wit połączył się ze studiem TVP Info telefonicznie. – To były drobne przepychanki, które odbyły się już po tym jak to zgromadzenie zostało rozwiązane. Rozmawiałem z organizatorami, którzy starali się załagodzić sytuację, ale to nie było zależne od nich. Cała miesięcznica przebiegła raczej spokojnie. Dopiero pod koniec znalazło się kilka osób, które wiedziały lepiej, co chcę powiedzieć. Zostałem wypchnięty do tyłu, wyrwano mi słuchawkę, nie mogłem dokończyć swojej pracy - opowiadał na antenie.

Komentarze

Skomentuj
 • Tadeusz Rydz (gość)

  Widać jaka agresywna patologia słucha toruńskiego Radia. Chorzy z nienawiści.

  03.05.2016 12:21
 • dwudziestolat (gość)

  i takim mam ustępować miejsca w autobusie?

  13.12.2015 14:24
 • wroc (gość)

  Stare baby popychały ale......z tyłu krzyż jest, a jakże, co za obłuda!!!!!

  12.12.2015 19:14
 • Darek (gość)

  Dla radia Maryja i Rydzyka nie powinno być miejsca w Polsce. Nie dla faszyzmu.

  11.12.2015 22:03
 • arek (gość)

  I mieli racje.Propagandzisci tv na uslugach po i tej nowoczesnej.Ich miejsce u michnika tam klamac tez potrafia.Rozwiazac tv publiczna.Resortowe bachory

  11.12.2015 20:17
 • rrr (gość)

  Hahaha tragedia z mocherami odizolować od społeczeństwa

  11.12.2015 12:29
 • Lewandowski (gość)

  wstyd Panowie wstyd..................niestety ten obrazek pokazuje nam KTO głosował na Pana "małego" Kaczyńskiego i jego marionetkę "pozera" Prezydenta Dudę.................młodych ludzi (z prawami wyborczymi) jest mało w kraju zatem PIS świętuje bo trafia właśnie do takich osób tj. emerytów co to są w kościele co trzeci dzień. Wystarczy postawić krzyże, pochwalić telewizję Trwam i głos zapewniony. Nota bene sam pewnie w kościele bywa od WIELKIEGO Święta. Jednym słowem porażka.

  11.12.2015 12:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×