"Atypowy". Będzie 3. sezon serialu. Kiedy premiera nowych odcinków? [ZAPOWIEDŹ+WIDEO]

Głośny serial Netflix pt. "Atypowy", opowiadający o życiu chłopca z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, doczeka się 3. sezonu. Sprawdźcie, kiedy nowe odcinki będą mieć swoją premierę na platformie!

Multimedia

Serial "Atypowy" to głośna produkcja platformy Netflix. która opowiada o Samie (Keir Gilchrist), czyli chłopaku cierpiącym na zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD) i jego rodzinie. W pierwszym sezonie śledzimy jego losy w szkole średniej, a w drugim widzimy jak robi pierwsze kroki w życiu zawodowym i miłosnym. Teraz Netflix zapowiedział kolejny sezon serialu. Informacja pojawiła się w mediach społecznościowych:

Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków hiszpańskiego hitu Netflixa! Nowi ludzie w ekipie Profesora! Berlin wróci? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kolejny sezon serialu będzie liczył 10 odcinków. Jego premiera odbędzie się w 2019 roku. Poprzednie odsłony serialu cieszyły się dużym uznaniem wśród widzów i krytyków, którzy bardzo go doceniali za to, że w lekki sposób uświadamia odbiorców o problemach i codzienności osób z ASD. Miejmy nadzieję, że kolejny sezon również nie zawiedzie widzów. Szczegóły fabuły jeszcze nie są znane.

"Daredevil" i "Jessica Jones" też zostaną skasowane? Spada zainteresowanie serialami z uniwersum Marvela? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×