"Atypowy" sezon 3. Sam idzie na studia w zwiastunie nowych odcinków serialu Netflixa. Co się wydarzy?

Sam i rodzina Gardnerów powracają w kolejnym sezonie serialu "Atypowy". Netflix zaprezentował zwiastun nowych odcinków, który zapowiada rozpoczęcie kolejnego etapu w życiu głównego bohatera!

Multimedia

"Atypowy" to serial o dorastaniu osiemnastolatka ze spektrum autyzmu. W 3. sezonie serialu Netflixa Sam (w tej roli Keir Gilchrist) rozpocznie studenckie życie. Tymczasem Casey (Brigette Lundy-Paine) nadal będzie walczyć ze swoimi uczuciami do Izzie, szkolnej przyjaciółki. Czy dziewczyna zakończy przez to swój związek z Evanem? W 3. sezonie seria;u "Atypowy" nie zabraknie też dalszych perypetii i rozterek rodziców Sama - Elsy (Jennifer Jason Leigh) oraz Douga (Michael Rapaport).

Hiszpański hit Netflixa z kolejnymi sezonami! Ile ich jeszcze powstanie?Zobacz więcej

Wiadomo, że do obsady 3. sezonu "Atypowego" dołączyła Sara Gilbert z "Teorii wielkiego podrywu", która wcieli się w profesor etyki. Eric McCormack z serialu "Will & Grace" będzie wykładał na uniwersytecie Sama sztukę.

Kolejny sezon serialu będzie liczył 10 odcinków. Jego premiera odbędzie się już 1 listopada 2019 roku. Poprzednie odsłony serialu cieszyły się dużym uznaniem wśród widzów i krytyków, którzy bardzo go doceniali za to, że w lekki sposób uświadamia odbiorców o problemach i codzienności osób z ASD. Zwiastun 3. sezonu serialu "Atypowy" możesz obejrzeć poniżej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×