"Azja Express 2" odcinek 13. FINAŁ! Wygrali Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czas na wielki finał! Trzy pary: Marta i Staszek, Michał i Piotr oraz Antek i Paweł wzięli udział w ostatnim wyścigu w 2. edycji "Azja Express". Która para wygrała?

Multimedia

Czas na ostateczny wyścig w Mumbaju. Marta i Staszek otrzymali amulety od Joanny i Łukasza, którzy odpadli w poprzednim odcinku. Agnieszka Woźniak-Starak dorzuciła też kolejne o wartości 15 tys. zł. Uczestnicy muszą zagrać w krykieta, aby je zdobyć. Zanim rozpoczęli grę, na jednym z najbardziej zatłoczonych dworców świata musieli odnaleźć osobę, która miała w bagażu strój do gry w krykieta. Poszukiwania przebiegały w nerwowej atmosferze. Wyjątkowo wzburzony był Antek, który wyżywał się na swoim partnerze podróży.

Agnieszka Woźniak-Starak porównuje dwie edycje. Co się zmieniło? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Następnie, na popularnym, publicznym boisku dwie pary - Michał i Piotr oraz Antek i Paweł - wzięły udział w rozgrywce, a zadanie polegało na przejęciu piłki od profesjonalnych zawodników. Na samym końcu należało wykonać kilka krykietowych sztuczek. Zwycięsko z tej konkurencji wyszli Antek i Paweł, jednak ze względu na wcześniejsze złamanie regulaminu (Paweł zdjął ochraniacze podczas biegu), musieli ustąpić miejsca Michałowi i Piotrowi.

W Indiach nie mogło również zabraknąć bollywoodzkiego tańca. Pary, które najpierw musiały wykonać ponad dwadzieścia kwiatowych wieńców, następnie trafiły do mumbajskich tancerek i po nauce bollywoodzkiej choreografii zaprosiły do tańca okolicznych przechodniów rozdając im kwiaty. Przewagę w tym zadaniu miał oczywiście Michał Piróg. Pierwsze dwie pary, które dotarły do prowadzącej zakwalifikowały się do ścisłego finału Azja Express. Byli to - po raz kolejny - Michał i Piotr oraz Antek i Paweł.

Drugi dzień finałowych zmagań rozpoczął się od poszukiwań proszków Holi, ukrytych na targowych straganach. Triumfowali Antek i Paweł. Następnie uczestnicy musili poddać się czyszczeniu uszu i znaleźć trzy osoby, które zgodzą się, aby to im wyczyścić uszy. Kolejne zadanie polegało na wcielenie się w mumbajskich dostawców jedzenia i dostarczeniu termosów z obiadem pod specjalnie zakodowany adres.

Joanna Przetakiewicz: To jest program o ludzkim sercu, o miłości i o tym, jak ludzie sobie pomagają [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Następna misja wymagała od uczestników zmysłu smaku. W trakcie ostatniego wyzwania pary trafiły do tradycyjnej pralni, gdzie musiały jak najszybciej sprać z białej tkaniny podobizny swoich przeciwników. Jako pierwsi ze wszystkimi zadaniami uporali się Antek i Paweł, którzy dotarli do prowadzącej i wygrali drugą edycję programu "Azja Express". Ich zwycięstwo zostało przypieczętowane multikolorową eksplozją proszków Holi.

Program "Azja Express 2" wygrali Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz!

Zobacz galerię

Uczestnicy o rywalizacji w programie

Komentarze

Skomentuj
  • Renifer (gość)

    Najgorsza para w programie. Tragedia ... Zarozumiali i chamscy A do tego nie fair i szanse nie były wyrównane ponieważ oni znali Indie co dało przykład z jazdą pociągiem w finale 😖😡😠

    30.11.2017 07:18
  • Benia (gość)

    Wszyscy ci goscie nie grali fer drużyna Staszka powinna wygrać .........

    .f er moim zdaniem powinna wygrać grupa Staszka i marty. Grali uczciwie

    30.11.2017 02:51
  • ELA (gość)

    Trzymałam za Was kciuki przez cały program. Gratuluję!!!

    30.11.2017 01:22
  • Jędrzej (gość)

    Bardzo dobrze, że wygrali. Antek z Pawłem ciagle byli atakowani przez resztę. Co to za dziwny sojusz zawarła Przytakiewicz z Pirógiem i resztą?

    30.11.2017 00:05
  • marek (gość)

    Wygrała para facetów, którzy są zwyczajnie źli, złośliwi, z pogardą odnoszący się do innych ..... bardzo szkoda, że nie wygrała żadna z pozostałych par

    29.11.2017 23:52
  • Uczciwy (gość)

    Dziwne, bo wygrali łamiąc cały czas zasady gry, a na koniec ta podkładka pod czapkę to kropka nad i.

    29.11.2017 23:36
  • gosc (gość)

    Może wygrali ale tych aktorów dla mnie przed wyścigiem mało znanych będą kojarzyć negatywnie .

    29.11.2017 23:32
  • Bem (gość)

    Super ze wygrali!!! Pierog i reszta ekipy stworzyli dziwny sojusz przeciwko chlopakom... co bardzo nie bylo fajne. Chcieli im za wszelka cene pokazac ze sa "lepsi" na szczescie im nie wyszlo.Wygrali uczciwie!! GRTAULACJE

    29.11.2017 23:27
  • Emila13 (gość)

    Jedyną parą której nie kibicowalam to para właśnie wygranych... szkoda było oglądać całej edycji dla takiego finału...

    29.11.2017 23:22
  • KOLYK (gość)

    hurra po ostatnich odcinkach baaardzo im kibicowałam sposób w jaki traktowała ich reszta z kołeczka wzajemnej adoracji byl skandaliczny Antek i Pawel ot normlne osoby ktore czasem powiedza cos glupiego ale nie obgaduja za plecami i nie knuja sympatyczni, ale za malo 'celebrytscy' cukierkowi i 'nowoczeni' by byli uzani za fajnych przez reszte

    29.11.2017 23:21
  • Antek i Pawel (gość)

    Dzięki że nas nie lubicie, ale mamy to w nosie jak i szanowne spiskujące kółko wzajemnej adoracji i fałszywego Pieroga, który zmyślał o tajnych mapach:) pozdrawiamy i całuski:)

    29.11.2017 23:18
  • Emila13 (gość)

    Dla mnie i tak wygrana należy do Michała i Piotra, od początku trzymałam za nich kciuki! Brawo dla Nich!!!

    29.11.2017 23:17
  • Luccy (gość)

    Wygrali uczciwe. Fajne chłopaki!Gratulacje!!!!!!!

    29.11.2017 23:15
  • Redi (gość)

    Nie tak nie może być dobro powinno wygrać a nie jakieś buraki cukrowe powtórzyć finał kibicowałem Michałowi jak nikomu

    29.11.2017 23:13
  • Ajana (gość)

    Wygrali chamscy podli zarozumiali kolesie którzy podśmiewają się i szydzą z każdego ...pawlicki spalił się kompletnie pokazal jakim jest dupkiem szkoda więdłochy ze z kims takim o takim charakterze jest !!!! A ten jego kompan blazen nie mężczyzna...PAWLICKI to ŻENULKA tej edycji!!!!!!!!!!!!!

    29.11.2017 23:11
  • Jola (gość)

    Chamy parszywe nie ludzie -do dupy ten program jak chamstwo wygrywa !

    29.11.2017 23:11
  • Moni (gość)

    Największym ,gnojem i podjudzaczem był Piróg. Chłopaki grali fer,nikogo nie oskarżali o oszustwa, tak jak to robił Piróg. To Piróg tam mieszał i zawiązywał gangi nienawiści przeciw chłopakom.Bardzo fajnie że wygrali SUPER!!!! ANTEK I PAWEL GRATULUJE WAM .

    29.11.2017 23:11
  • AZ (gość)

    Wygrali najuczciwsi, którzy nie knuli za plecami innych, nie zawierali paktów spiskowych i nie udawali, że przyjechali na wycieczkę krajoznawczą. Wiedzieli, że zapisali się na wyścig i uczciwie wygrali. Brawo!!! Cóż, zła karma powraca, panie Michale, mistrzu zgryźliwości.

    29.11.2017 23:10
  • Tygrys (gość)

    Finał popsuł cały program a był lepszy niż poprzedni tylko dzięki parze Michała

    29.11.2017 23:10
  • AE (gość)

    Takie wredne gnoje zawsze wygrywają..