"Azja Express". Gwiazdy błyszczą na konferencji 2. edycji programu. Kto zachwycił najbardziej? [WIDEO+ZDJĘCIA]

22 sierpnia odbyła się konferencja promująca drugą edycję programu "Azja Express". Na imprezie pojawili się uczestnicy i prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak. Kto błyszczał najbardziej na ściance i czerwonym dywanie?

Multimedia

"AZJA EXPRESS" SEZON 2. - PREMIERA W ŚRODĘ, 6 WRZEŚNIA, O GODZINIE 21.30 NA ANTENIE TVN

Start 2. edycji programu "Azja Express" coraz bliżej, więc stacja TVN zorganizowała z tej okazji konferencję prasową, na której pojawili się uczestnicy show. Niestety nie wszyscy zawodnicy pojawili się na miejscu, ale Agnieszka Woźniak-Starak, Marta Wierzbicka, Oliwia Cabaj czy siostry Bijoch zdecydowanie nadrabiały za nieobecnych!

Joanna Przetakiewicz: To jest program o ludzkim sercu, o miłości i o tym, jak ludzie sobie pomagają [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Azja Express" na antenie TVN pojawi się już 6 września o godzinie 21.30. Rywalizować ze sobą będzie osiem par: Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias oraz Kasia Domarecka, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki razem z Pawłem Ławrynowiczem, Michał Piróg z Piotrem Czaykowskim, Joanna Przetakiewicz oraz Łukasz Jakóbiak, Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj, Tymon Tymański i Lucas Hellmann.

Komu kibicujecie najbardziej?

Źródło: Agencja TVN/x-news

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z KONFERENCJI ZNAJDZIECIE W SERWISIE NASZEMIASTO.PL

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×