"Azja Express". Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przekazują swoje plecaki na WOŚP 2019!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan postanowili wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W 2019 roku przekazali na licytację swoje plecaki z programu "Azja Express".

Multimedia

Już 13 stycznia Jurek Owsiak wraz z "najgłośniejszą" Orkiestrą w Polsce ponownie zagra dla potrzebujących! Celem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Mucha, Rozenek-Majdan, Rusin i Lewandowska kuszą opalonymi ciałami na wakacjach! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Orkiestrę chętnie wspierają gwiazdy polskiego show-biznesu. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w tym roku na aukcję postanowili oddać swoje plecaki, z którymi podróżowali w programie "Azja Express". Sami wskazują, że są one dla nich "symbolem dobrych zmian", dlatego cieszą się, że dzięki nim mogą przyczynić się do czegoś dobrego. W mediach społecznościowych napisali:

Już w najbliższą niedzielę rusza 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku wraz z @r_majdan wspieramy tę inicjatywę. Na tegoroczną edycję przekazaliśmy nasze plecaki wraz z wyposażeniem, które towarzyszyły nam w programie „Azja Express“. Znajdziecie w nich wszystkie zbędne oraz niezbędne rzeczy do przetrwania w tropikalnej Azji. Serdecznie zachęcamy do licytacji. 🤩Link do aukcji 👉https://aukcje.wosp.org.pl/dwa-plecaki-z-wyposazeniem-z-programu-azja-express-i8373775

Do tej pory Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 951 milionów złotych. Wszyscy liczą na to, że 13 stycznia wspólnymi siłami uda się podbić kolejny rekord i przekroczyć kwotę miliarda złotych! Nic, tylko licytować!

Ruszyły castingi do 4. edycji! TVN szuka dziewczyn, które zostaną damami! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×