"Azja Express". Maria Konarowska w ciąży! Pogratulowała Małgorzata Rozenek-Majdan!

Maria Konarowska - aktorka i prowadząca program "Randka z nieznajomym" jest w ciąży! Dobrą nowiną podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Multimedia

Maria Konarowska, którą w parze z Agnieszką Włodarczyk mogliśmy oglądać w 1. edycji programu "Azja Express", jest w ciąży. Córka Joanny Szczepkowskiej podzieliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych. "Wchodzimy w nowy wymiar szczęścia' - napisała pod zdjęciem, na którym widać już jej zaokrąglony brzuszek.

Pod fotografią pojawiło się wiele gratulacji, w tym m.in. od Małgorzaty Rozenek-Majdan i Izy Miko, które konkurowały z Marią w "Azji Express". Jak dotąd niewiele było wiadomo na temat życia prywatnego aktorki. Po programie TVN niektórzy próbowali łączyć Konarowską z Ludwikiem Borkowskim, który wygrał reality show TVN będąc w duecie z Michałem Żurawskim.

Maria Konarowska i Ludwik Borkowski - co ich połączyło? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Maria Konarowska występuje w serialach grając głównie epizodyczne role. W 2006 r. grała główną rolę w serialu "Kopciuszek". W 2019 r. została nową prowadzącą programu "Randka z nieznajomym" w Polsat Cafe. Przyszłej mamie gratulujemy i życzmy zdrowia!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×