"Azja Express" odcinek 10. Renata Kaczoruk i Weronika Budziło odpadły z programu! [ZDJĘCIA]

10. odcinek programu "Azja Express" za nami. Kambodżański upał mocno dał się uczestnikom we znaki! Do tego znowu do gry włączyły się emocje, czyli było naprawdę gorąco! Zobaczcie, co się działo w programie i kto odpadł!

Multimedia

Rywalizacja rozpoczęła się na plantacji drzew kauczukowych. Pierwsza misja będzie wymagała od uczestników szybkości, precyzji i pomysłowości. Pierwszy duet, który zamelduje się w punkcie kontrolnym zmierzy się z parą immunitetową (Agnieszka i Maria) o amulet wart dziesięć tysięcy złotych. Proste? Tylko teoretycznie, gdyż poruszanie się w upale wymaga naprawdę ogromnego zahartowania.

Jeszcze trudniejsze, do czego uczestnicy już chyba przywykli, jest szukanie noclegu. Michał i Ludwik znaleźli dach nad głową u... miejscowego boksera. Do tego dostali jeszcze rano śniadanie na drogę - tacy gospodarze to skarb!

Zadanie, jakie mieli do wykonania uczestnicy, mogło niektórych przerosnąć, szczególnie Renatę i Weronikę. Jedna osoba z pary ma przenieść tarantulę, a druga ma ją zjeść, oczywiście po uprzednim usmażeniu... Dla niektórych to już przesada. Chociaż Pascalowi bardzo smakowała.

CZYTAJ TAKŻE:

"AZJA EXPRESS". CZY JOANNA JABŁCZYŃSKA WZIĘŁABY UDZIAŁ W PROGRAMIE? "TROCHĘ BYM SIĘ BAŁA" [WIDEO+ZDJĘCIA]
"AZJA EXPRESS" ODCINEK 10. KAMBODŻAŃSKI UPAŁ WYZWOLI NAJGORSZE INSTYNKTY! KTO POŻEGNA SIĘ Z PROGRAMEM? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wyścig był coraz bardziej zacięty. Drużyny chłopaków robiły wszystko, aby wyeliminować Renatę i Weronikę. Kto pierwszy, ten lepszy, prosta zasada. W następnym zadaniu uczestnicy musieli zrobić sobie... tatuaż. Ci, którzy zdecydowali się na prawdziwy, mieli przywilej płynięcia promem. Weronika nigdy nie chciała zrobić sobie tatuażu, ale tutaj się zdecydowała. Duch walki przede wszystkim.

Pasal, Paweł, Michał i Ludwik na promie zawiązali sojusz. Wszystko po to, aby wyeliminować z programu Renatę i Weronikę, a właściwie głównie Renatę, do której mają wiele pretensji.

Na metę pierwsi oraz drudzy dotarli członkowie paktu. Jako trzecie zameldowały się Renata i Weronika, co oznacza, że odpadną z programu! Chłopakom w końcu udało się wyeliminować dziewczyny, które dzień wcześniej dostały karę za niewykonanie zadania. Dzięki temu Leszek i Iza, mimo że dotarli jako ostatni na metę, zostali w programie.

Z PROGRAMU "AZJA EXPRESS" ODPADŁY RENATA KACZORUK I WERONIKA BUDZIŁO

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sdzf (gość)

    Ok lubię wszystkich jest OK

    10.11.2016 21:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×