"Azja Express". Rozenek, Majdan, Lis, Miko, Włodarczyk i Kaczoruk uczestnikami nowego show TVN! [ZDJĘCIA]

Ruszyły zdjęcia do nowej produkcji TVN "Azja Express". W programie wystąpią gwiazdy znane ze szklanego ekranu, a towarzyszyć im będzie Agnieszka Szulim. Znamy już listę uczestników!

Multimedia

Uczestnicy nowego przygodowego programu wyruszą w podróż po Azji. Ich celem jest pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Zdani sami na siebie, będą musieli zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową oraz transport. Na to wszystko będą mieć jednego dolara dziennie. W trakcie podróży, czekać będą na nich różne zadania, dzięki którym będą mogli przejść do następnego etapu.

CZYTAJ TAKŻE:

"AZJA EXPRESS" - NOWY REALTY SHOW TVN Z UDZIAŁEM GWIAZD! [WIDEO]
"DOM MARZEŃ". ROZPOCZYNAJĄ SIĘ CASTINGI DO NOWEGO PROGRAMU TVN!

W programie weźmie udział osiem duetów - Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Iza Miko i Leszek Stanek, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

"Azja Express" to polska wersja holenderskiego formatu "Peking Express". Za produkcję odpowiada TVN we współpracy z belgijską firmą Eccholine. Program doczekał się różnych wersji, pokazywany był m.in. we Francji, Niemczech, Włoszech oraz w krajach skandynawskich.

Widzowie będą mogli zobaczyć polską premierę jesienią tego roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×