"Azja Express" sezon 2. odcinek 3. Nikt nie odpadł? Jedna para ma już bilet do Indii! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Co wydarzyło się w 3. odcinku drugiego sezonu programu "Azja Express"? Czy któraś para odpadła z wyścigu?

Multimedia

W 3. odcinku 2. edycji "Azja Express" przed startem uczestnicy zostali wysłani na lokalny market po kosze z rybami, które musieli zabrać w dalszą podróż. Aby zameldować się w punkcie kontrolnym gry należało sprzedać ryby po drodze i zarobić minimum dwa tysiące rupii. Każda para znalazła swój sposób na handel w egzotycznych warunkach, a jedna przekonała się na własnej skórze, że niektórzy mieszkańcy tej rajskiej wyspy mają dosyć specyficzne poczucie humoru.

Tymon Tymański z synem odpadli z programu. „Bardzo zaskoczył mnie Michał Piróg" [WIDEO]Zobacz więcej

W zmaganiach na bajkowej plaży uczestniczyły pierwsze trzy pary, które pojawiły się u prowadzącej z wymagana kwotą pieniędzy. Tradycyjna metoda rybołówstwa tym razem była wstępem do bardzo lubianej i znanej – jak się okazuje nie każdemu – gry w Scrabble. Po grze pary dostały wspaniały i zdrowy poczęstunek – wodę kokosową. Do wypicia było kilku litrów (!) płynu, co sprawiło, że wiele osób miało odruch wymiotny. Ci, którzy zdołali wlać siebie wszystko, mogli ruszać w dalszą drogę, zabierając ze sobą skorupy tych najbardziej wszechstronnych orzechów.

Czas wyścigu na ten dzień skończył się. Wieczorem, życzliwi, lecz czasem nieufni lankijscy rybacy, mimo bariery językowej podzielili się z uczestnikami jedzeniem i dachem nad głową, a rano - wypoczęci i pełni animuszu uczestnicy ruszyli walczyć o pierwsze miejsce na mecie oraz immunitet.

Na ostatniej prostej pary musiały wykonać kolejną misję, do której potrzebowali kokosów z poprzedniego dnia. Jedna para przekonała się na własnej skórze, że przysłowie które mówi, że kto nie ma w głowie ten ma w nogach jest prawdziwe.

Nowa edycja oczami uczestników w player.pl! [WIDEO]Zobacz więcej

Misja w fabryce sznura z kokosów była bardzo wyczerpująca, ale niektórzy doskonale wykorzystali swoje warunki fizyczne i umiejętności nabyte w młodości. Pierwsza para na mecie - Michał Piróg i Piotr Czaykowski, zasłużyła na immunitet, wymarzony odpoczynek i pierwszy bilet do Indii, reszta zaś dziarsko ruszyła do walki o kolejny dzień pobytu na zachwycającej Sri Lance. Za tydzień jedna para odpadnie z wyścigu.

Agnieszka Woźniak-Starak o 2. sezonie: Byli lepiej przygotowani, czasem aż za dobrze

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×