"Bake Off - Ale ciacho! 5" odcinek 3. Ciastka ponczowe i karpatki pokonały uczestników. Odpadła Małgorzata Kuźniar! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 3. odcinku 5. sezonu "Bake Off - Ale ciacho!" cukiernicy amatorzy musieli zmierzyć się z ciastkami ponczowymi i karpatką. Kto wyniósł się na wyżyny, a kto musiał zejść całkiem na dół? Sprawdź, kto odpadł!

Multimedia

"Bake Off – Ale ciacho! 5" odcinek 3. - co się wydarzyło?

W programie "Bake Off - Ale ciacho!" jest już coraz mniej osób. Poprzeczka jest natomiast zawieszona coraz wyżej. Pierwsze zadanie w 3. odcinku to drożdżowe ciastko ponczowe, którego pomysłodawcą był sam król Stefan Leszczyński. Na stworzenie takich ciastek uczestnicy mieli 2 godziny.

Seniorka z zespołu "Cała Praga Śpiewa", uczestniczka "MasterChefa" i księgowa! Kto jeszcze w programie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Okazało się, że to nie było łatwe zadanie. - Nie podołaliście tej recepturze - podkreślił Krzysztof Ilnicki. Większość ciastek była zbyt mało nasączona. Na ostatnim miejscu znalazła się Joanna Cichocka. Najlepsze ciastka ponczowe zrobił natomiast Marcin Błański.

W konkurencji autorskiej główną rolę miała karpatka, którą należało przygotować w 2,5 godziny. - Spodziewam się tego, że uczestnicy pokażą swój kunszt w robieniu ciasta parzonego - powiedział Michał Bryś. Dla Krzysztofa Ilnickiego najważniejszy jest doskonały krem. Karpatka także przysporzyła uczestnikom sporo problemów. Niektórym udało się jednak zachwycić jurorów. Gwiazdą Wypieków Tygodnia została 25-letnia Basia Dobrzyńska.

W 3. odcinku 5. edycji "Bake Off - Ale ciacho!" odpadła Małgorzata Kuźniar!

Prowadząca "Bake Off - Ale Ciacho!" jurorką w amerykańskim talent-show! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×