"Bake Off - Ale ciacho! 5" odcinek 4. Tarta na gramofonie i chaczapuri. Joanna Cichocka odpadła z programu!

Za nami 4. odcinek programu "Bake Off - Ale ciacho! 5". Po raz kolejny cukiernicy amatorzy zmierzyli się w rywalizacji na wypieki. Kto okazał się najlepszy, a kto musiał odpuścić program? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 4. odcinku programu "Bake Off - Ale ciacho! 5"!

Multimedia

"Bake Off – Ale ciacho! 5" odcinek 4. - co się wydarzyło?

W pierwszej konkurencji zawodnicy musieli przygotować tartę za pomocą... gramofonu! Tarta limonkowa - to tylko w teorii brzmi prosto, szczególnie, że sposób przygotowania musi zostać tak "udziwniony". Niektórzy z zawodników już wcześniej spotkali się z taką metodą, ale i tak byli mocno zaskoczeni. Szczególnie trudne okazało się zrobienie czekoladowej opaski, ale i z tym poradziła sobie większość uczestników. Później przyszedł czas na szprycowanie bezy na adapterze i działo się!

Ciastka ponczowe i karpatki pokonały uczestników. Kto musiał odejść z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Najgorsza w tej konkurencji okazała się Jagoda, która zdecydowanie liczyła na więcej. Z zadaniem najlepiej poradził sobie Marcin, który z odcinka na odcinek jest coraz lepszy! Czyżby nowy faworyt do zwycięstwa w programie?

Stawka z odcinka na odcinek rośnie. W konkurencji autorskiej kucharze amatorzy musieli zainspirować się chaczapuri. Tylko wyobraźnia ich ogranicza, ale muszą nawiązać do przeboju kuchni gruzińskiej. Joanna postanowiła zaryzykować - przygotowała chaczapuri na patelni. Ryzyko się opłaci? Gwiazdą wypieków tygodnia została Basia!

Z PROGRAMU "BAKE OFF - ALE CIACHO 5" ODPADŁA JOANNA CICHOCKA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×