"Bake Off - Junior". Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska po raz pierwszy razem. Jak się prezentują? [ZDJĘCIA]

Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska razem poprowadzą pierwszą polską edycję "Bake Off - Junior". Podczas konferencji dla mediów zadebiutowały w duecie. Jak wypadły? Która z nich lepiej wyglądała?

Multimedia

Zdjęcia do dziecięcej edycji programu "Bake Off - Ale ciacho!" już trwają. Nad Zegrzem 12 dzieci w wieku 8-14 lat walczy o tytuł pierwszego polskiego dziecięcego mistrza wypieków. Wpierają ich dwie urocze panie: Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska.

Marcelina Zawadzka i Kasia Kołeczek NIE poprowadzą razem dziecięcej wersji cukierniczego showZobacz więcej

Podczas konferencji prasowej prowadzące "Bake Off - Junior" zadebiutowały w duecie. Marcelina Zawadzka zaskoczyła nową fryzurą - gęstymi loczkami, a Ida Nowakowska pozowała w pastelowym, letnim garniturze i wysoko upiętymi włosami.

Nowa partnerka Zawadzkiej dała się poznać szerszej publiczności w 2007 r., gdy wystąpiła w z 1. edycji tanecznego show TVN "You Can Dance". Zajęła 9. miejsce, a 8 lat później zasiadła w jury programu. Teraz jest nową gwiazdą TVP. Poprowadziła już koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki "Lato, muzyka, zabawa". Jak wypadnie w roli prowadzącej "Bake Off - Junior"? Przekonamy się wkrótce!

Marcelina Zawadzka w trwałej? Ona i Ida Nowakowska wiele zmieniły! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×