"Bake Off Junior". Marcelina Zawadzka ma nową współprowadzącą! To znana tancerka! [ZDJĘCIA]

Kolorowa kuchnia umiejscowiona na terenie pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim będzie areną, na której dojdzie do najpyszniejszej rywalizacji w polskiej telewizji. Znamy już nazwisko nowej prowadzącej!

Multimedia

Ida Nowakowska zadebiutuje w roli prowadzącej "Bake Off Junior"! Widzowie znają ją już m.in. z programu "You Can Dance – Po prostu tańcz". Ta jedna z najbardziej utytułowanych tancerek w Polsce stanowi żywy przykład na to, że pasja z dzieciństwa może stać się całym życiem. Wspólnie z Marceliną Zawadzką będą dbały o atmosferę, komfort i dobre samopoczucie juniorów na planie.

Marcelina Zawadzka i Kasia Kołeczek NIE poprowadzą razem dziecięcej wersji cukierniczego showZobacz więcej

Do walki o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków „Bake Off Junior” i 25 tysięcy złotych stanie 12 dzieci w wieku 8-14 lat. Jurorzy programu - Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki - przygotowali aż 20 konkurencji, w trakcie których ocenią umiejętności, wyobraźnię i kreatywność uczestników pierwszej polskiej edycji „Bake Off Junior”.

Uczestnicy będą musieli trzymać się wyznaczonych zadań i nie będą mogli przekroczyć czasu na ich wykonanie. Młodych adeptów sztuki cukierniczej czeka starcie z przysmakami takimi jak drip cake, pizza, babeczki, tarta warzywna i francuskie naleśniki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×