Bal Fundacji TVN 2018. Gwiazdy na czerwonym dywanie w szczytnym celu. Kto wyglądał najlepiej na Balu Nocy Letniej? [DUŻO ZDJĘĆ]

W sobotę, 15 września na torze wyścigów konnych Służewiec w Warszawie odbył się bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. W tym roku wydarzenie odbyło się już po raz 9. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim, Cezary Pazura z żoną, Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Anna Lewandowska, Monika Olejnik i wielu, wielu innych. Kto wyglądał najlepiej na Balu Nocy Letniej? Zobaczcie naszą obszerną galerię z tego wydarzenia!

Multimedia

Bal Fundacji TVN 2018 za nami. Co roku, na początku sezonu jesiennego Fundacja TVN "nie jesteś sam" organizuje wyjątkowe wydarzenie. Tym razem odbyło się już po raz 9. Bal Nocy Letniej gromadzi tłumy gwiazd i osobistości związanych ze światem kultury, sportu i polityki, którzy spotykają się w szczytnym celu.

Bal Fundacji TVN 2018 - kto się pojawił?

Swoją obecnością zaszczycili m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, Anja Rubik, Anna Lewandowska, Katarzyna Zielińska, Paulina Krupińska, Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch, Kasia Warnke i Piotr Stramowski, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Michał Piróg, Kasia Sokołowska, Ilona Ostrowska, Lara Gessler z mężem, Joanna Jabłczyńska, Ryszard Kalisz, Pascal Brodnicki czy Agnieszka Cegielska. Obecna była również nowa ambasador Stanów Zjednoczonych Georgette Mosbacher.

Gwiazdy zadały szyku w klimacie „New York, New York”. Kto błyszczał na ściance? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bal Fundacji TVN 2018 utrzymany był w tym roku w klimacie dżungli. Dochód z biletów oraz licytacji przeznaczony jest na rzecz podopiecznych Fundacji, leczenie i rehabilitację dzieci, zakup leków i sprzętu. Przypominamy, że w ubiegłym roku została uzbierana kwota - 1 mln. 400 tys. złotych.

Kto zadał szyku na tegorocznym Balu Nocy Letniej? Jak zaprezentowały się gwiazdy? Zobaczcie naszą obszerną galerię z tego wydarzenia!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Nie ogladam tej tvn, poniewaz osoby wystepujace na balu fundacji sa dla mnie niewiarygodni.Jak kolenda zalewska monika olejnik rusin i wiele innych pustakow.Szkoda mojego cennego czasu . wg mnie na fundacje przeznacza 1%.

    16.09.2018 18:52
  • ja (gość)

    Może dla dzieci zostanie 10% resztę zgarnie spółka z o.o.

    16.09.2018 07:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×