Bal Fundacji TVN 2019. Niezwykły występ Edyty Górniak i Kuby Badacha! Zaśpiewali "Dziwny jest ten świat"

Za nami 10., jubileuszowy Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Jedną z największych imprez charytatywnych w Polsce uświetnił niezwykły występ Edyty Górniak i Kuby Badacha! Zobacz, jak wyglądał!

Multimedia

Gwiazdy na 10. jubileuszowym Balu Fundacji TVN 2019 wyglądały olśniewająco - wiele tych kreacji zapamiętamy na długo. Celem tego wydarzenia było zebranie pieniędzy na cele charytatywne. W tym roku były to aż 2 miliony złotych. Rekordowa kwota zostanie przekazana na wspieranie chorych dzieci, które są podopiecznymi fundacji.

Podczas balu Edyta Górniak i Kuba Badach wykonali wspólnie wzruszającą piosenkę „Dziwny jest ten świat”. O swoim występie opowiedziała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Z Kubą śpiewamy ten duet... odkryliśmy siebie wzajemnie artystycznie no w tym roku muszę powiedzieć - tłumaczyła artystka.

Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna i Zofia Zborowska z mężem! Kto jeszcze zadał szyku na Balu Nocy Letniej?Zobacz więcej

Wokalistka w rozmowie z dziennikarką "Dzień Dobry TVN" przyznała również, że uwielbia głos Kuby Badacha i uważa go za jeden z najpiękniejszych głosów męskich w Polsce. -Prawie zawsze na próbach płaczę - dodała Górniak.

Zobacz niezwykły występ Edyty Górniak i Kuby Badacha na jubileuszowym Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×