"Barack Obama w dziczy z Bearem Gryllsem" 27 grudnia na Discovery Channel [ZDJĘCIA]

Bear Grylls wielokrotnie udowodnił, że człowiek zdolny jest przeżyć nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Ten najsłynniejszy mistrz survivalu w dzicz zabierał ze sobą nawet największe gwiazdy kina – Kate Winslet czy Bena Stillera. Nikt chyba się jednak nie spodziewał, że kiedyś na wyprawę wyruszy z nim prezydent Barack Obama!

Multimedia

Przywódca USA wraz z Bearem pojedzie na Alaskę, gdzie na własne oczy zobaczy niepokojące zmiany, jakie powoduje globalne ocieplenie. Premiera programu "Barack Obama w dziczy z Bearem Gryllsem" już 27 grudnia o godz. 22.00 na Discovery Channel.

Globalne ocieplenie klimatu to nie fikcja, a realne zagrożenie dla przyszłości całej naszej planety. Prezydent USA wielokrotnie zwracał uwagę na ten problem. Obama nie poprzestaje tylko na słowach. Postanowił pójść o krok dalej i wraz z największym mistrzem survivalu, Bearem Gryllsem, wyruszył na pełną niedźwiedzi grizzly Alaskę, gdzie, jak na dłoni, są widoczne negatywne skutki ocieplenia klimatu.

W wyjątkowym programie "Barack Obama w dziczy z Bearem Gryllsem" mężczyźni podążać będą niebezpiecznym szlakiem do lodowca Exit Glacier, którego powierzchnia w ciągu ostatnich 20 lat wielokrotnie się zmniejszyła. Podczas wyprawy Obama przejdzie prawdziwą szkołę przetrwania. W odcinku prezydent USA spróbuje m.in. nadgryzionego przez niedźwiedzia łososia, którego Grylls przyrządzi na swój sposób. Czy tak niecodzienne danie przypadnie do gustu Obamie?

Dla prezydenta USA udział w tym niezwykłym programie był nie tylko fascynującym wyzwaniem. W tak niecodzienny sposób próbuje zwrócić uwagę świata na problem gwałtownego ocieplenia klimatu. Jednocześnie po raz pierwszy od dawna mógł choć na chwilę „uciec” swoim ochroniarzom, pilnującym go jak oka w głowie. Jakie jeszcze inne przygody Obama i Grylls spotkają na swojej drodze?

Premiera programu "Barack Obama w dziczy z Bearem Gryllsem" już 27 grudnia o godz. 22.00 na Discovery Channel.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×