Barbara Parzeczewska wygrała "The Voice Senior 2". Wcześniej brała udział w niemieckiej edycji programu. Tam jej nie docenili

Zwyciężczynią 2. edycji "The Voice Senior" została Barbara Parzeczewska z drużyny Andrzeja Piasecznego. Niewielu wie, że seniorka występowała wcześniej w niemieckiej edycji "The Voice Senior". Tam nie docenili jej talentu.

Multimedia

Barbara Parzeczewska brała udział w niemieckiej edycji "The Voice Senior"

Barbara Parzeczewska z drużyny Andrzeja Piasecznego zachwyciła swoim głosem i wrażliwością miliony widzów. Ci w sobotę, 6 lutego przyznali jej tytuł Najlepszego Głosu 2. edycji "The Voice Senior". Muzyka zawsze była jej wielką pasją. Na wielkiej scenie Parzeczewska debiutowała w wieku 18 lat. Wystąpiła wtedy na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Sceniczne doświadczenie zdobywała później w zespole grającym w restauracjach i na dancingach, m.in. w Polsce, w Szwecji, Finlandii i w Stanach Zjednoczonych.

Barbara Parzeczewska triumfuje! Kim jest zwyciężczyni programu TVP dla śpiewających seniorów?Zobacz więcej

Dla Barbary Parzeczewskiej udział w muzycznym show TVP nie był jednak czymś nowym. Niewielu bowiem wie, że seniorka w 2018 roku próbowała swoich sił w niemieckiej edycji "The Voice Senior". Z jakim skutkiem?

Barbara Parzeczewska w pierwszym etapie niemieckiego "The Voice Senior" zaśpiewała "Walking By Myself" Gary'ego Moore'a. Seniorka odwróciła dwa fotele i dołączyła do drużyny Sashy, niemieckiego wokalisty, autora tekstów i aktora. Jej przygoda z programem zakończyła się jednak dosyć szybko, bo już na etapie sing offów. Barbara zaśpiewała wtedy "Proud Mary" z repertuaru Tiny Turner.

Choć Trenerzy niemieckiej edycji "The Voice Senior" nie poznali się na jej potężnym głosie, to seniorka nie poddała się i w 2020 roku wzięła udział w Przesłuchaniach w ciemno do polskiej edycji "The Voice Senior", którą na początku lutego 2021 r. wygrała.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  Ja mówiłam od razu tylko usłyszałam że P.Basia wygrywa to mnie nerwy złapały bo niesprawiedliwie ludzie wybrali moim zdaniem P. Andrzej był najlepszy szkoda że widzowie tak źle wybierają na przyszłość proszę brać pod uwagę wszystko a nie tylko że ktoś się czuje dobrze ma scenie ☹️szkoda mi P. Andrzeja🌝

  13.02.2021 16:04
 • Agata (gość)

  Chyba nie wszyscy tak myśleli Przecież wybrała publiczność Finał był wyrownany .wszyscy byli bardzo dobrzy.

  11.02.2021 11:51
 • Iwa (gość)

  Oczywiście że tak pan Andrzej Nosowski powinien wygrać. Do finału powinna wejść pani Ewa. Pani Barbara darła się a nie śpiewała.Myślę że to była ustawka.

  11.02.2021 00:47
 • Bebi (gość)

  Tak najlepszy był Pan Andrzej Nosowski to amator a pani Barbara jak się pózniej okazało ma spore o bycie że scena

  10.02.2021 18:17
 • Ona (gość)

  To jakaś kompletna masakra i ściema. Wygrać powinien Pan Andrzej Nosowski, bo nigdy nie śpiewał, a pokazał dużo wyższy poziom.

  10.02.2021 15:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×