"Barwy szczęścia" odc. 1061, 10.02.2014, TVP2. Kasia i Ksawery mają poważny wypadek!

Sprawdź, co wydarzy się w 1061. odcinku "Barw szczęścia", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 10 lutego o godzinie 20:05 w Dwójce!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odc. 1061, 10.02.2014, godz. 20.05, TVP2

W "Barwy szczęścia" odc. 1061 Kasia Górka (Katarzyna Glinka) i jej syn Ksawery junior (Oliwier Wieciński) ulegną poważnemu wypadkowi samochodowemu! Kiedy samochód Kasi zatrzymuje się na światłach, uderza w niego tir z logo firmy ATM, w której pracuje Marta Walawska (Katarzyna Zielińska).

W "Barwy szczęścia" odc. 1061 w wyniku zderzenia Kasia uderza głową w kierownicę i traci przytomność na kilka minut. Przybyli na miejsce ratownicy wyciągają kobietę z auta. Jak informuje "Świat Seriali", kiedy Kasia odzyskuje świadomość, chce wiedzieć, czy jej synek jest cały i zdrowy. Na szczęście mały Ksawery wychodzi z wypadku bez szwanku! Niestety, sama Kasia ma uraz głowy i kręgów szyjnych. Ponadto, lekarze obawiają się, że uderzenie w głowę mogło spowodować urazy w jej mózgu, niewidoczne na pierwszy rzut oka.

W "Barwy szczęścia" odc. 1061 Dąbrowski nakazuje Marcie odnalezienie poszkodowanej kobiety i zaoferowanie jej odszkodowania w zamian za milczenie. Kasia jest oburzona propozycją firmy, dlatego Walawska proponuje spotkanie w obecności prawników. Adwokatem Kasi zostaje Sławek (Łukasz Nowicki), jej były kochanek...

Jak myślicie, jak zakończy się sprawa wypadku?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×