"Batwoman". Producent serialu nie martwi się odejściem Ruby Rose. Pojawiła się już nowa kandydatka do tej roli!

Tuż po zakończeniu 1. sezonu "Batwoman" Ruby Rose zrezygnowała z dalszego udziału w tym serialu. Producent nie martwi się jednak tymi zmianami, wręcz upatruje w nich szansę.

Multimedia

"Batwoman" - kto zastąpi Ruby Rose

Ruby Rose zrezygnowała z dalszego udziału w "Batwoman" tuż po zakończeniu 1. sezonu. Okazuje się, że dla produkcji nie jest to wielki problem.

Jeden z producentów serialu, Marc Guggenheim udzielił właśnie wywiadu serwisowi Collider, w którym przyznał, że jest to oczywiście smutna informacja, jednak on upatruje się w tym szansy dla "Batwoman". Wyznał, że dzięki temu 2. sezon może mieć znacznie lepszą oglądalność, ponieważ obejrzą go nie tylko fani produkcji, lecz także inne osoby zaciekawione zmianami.

Ruby Rose zrezygnowała z głównej roli! Dlaczego? Co dalej z serialem?Zobacz więcej

Marc Guggenheim dodał także, że obecne trudne warunki pracy przez obostrzenia sanitarne są dla niego kolejną szansą, aby zrobić coś naprawdę dobrego.

Jest już także pierwsza kandydatka na następczynię Ruby Rose. Wrestlerka Sonya Devilla twierdzi, że pasowałaby do tej roli idealnie. Dodatkowo byłoby to dla niej wyróżnieniem jako dla osoby ze środowiska LGBTQ, z którym związana jest także Rose.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×