"Bear Grylls - ucieczka z piekła". Premiera 3 października na Discovery Channel

Światowej sławy podróżnik i ekspert sztuki przetrwania Bear Grylls powraca w nowej serii programów na Discovery Channel od 3 października.

Multimedia

Tym razem Bear Grylls odsłoni przed widzami kulisy najbardziej zaskakujących i niebezpiecznych sytuacji, w jakich znaleźli się zwykli ludzie. Bohater programu odwiedzi najdziksze rejony świata i odtworzy najbardziej ekstremalne z tych historii. Czy Bear Grylls udowodni po raz kolejny, że jego niezwykłe umiejętności przeżycia pozwolą mu poradzić sobie w każdych warunkach?

Premiera programu odbędzie się 3 października 2013 r., o godz. 22.00 na Discovery Channel.

Od ataków bandytów na odludziu, przez śmiertelnie groźne lawiny, przerażające spotkania z dzikimi zwierzętami, aż po niebezpieczne burze piaskowe - mrożąca krew w żyłach sytuacja może spotkać każdego. W swojej nowej serii programów Bear Grylls wybierze najbardziej ekstremalne z tych przypadków, a następnie pokaże, jak ich bohaterom udało się przetrwać w skrajnie niebezpiecznych warunkach. Brytyjski podróżnik odtworzy kluczowe chwile i najważniejsze doświadczenia osób, które znalazły się w dramatycznym położeniu. Przyjrzy się działaniom oraz decyzjom, które podjęli, niezależnie od tego, czy walczyli o przeżycie w górach, dżungli, głębokim kanionie, czy na spalonej słońcem pustyni. Grylls oceni także ich kreatywność, gdyż nierzadko pomysłowość jest jedynym sposobem, aby utrzymać się przy życiu.

W programie "Bear Grylls - ucieczka z piekła" nie zabraknie także polskiego wątku. W listopadzie 2011 roku dwóch doświadczonych podróżników, Tomasz Jędrys i Maciej Tarasin płynęli kajakiem przez rzekę Yari, leżącą w dorzeczu Amazonki, gdy nagle silny prąd wywrócił ich łódkę. Zmuszeni byli poradzić sobie w ekstremalnych warunkach kolumbijskiej dżungli przez kilka długich dni. Jak ich zmagania oceni Bear Grylls?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×