Beata Tadla kiedyś i dziś. Jak się zmieniła zwyciężczyni "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami"? [DUŻO ZDJĘĆ]

Beata Tadla jest dziś na ustach wszystkich. Kolejne tygodnie w tanecznym show były dla niej długą i wyboistą drogą, ale ostateczna wygrana w "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" dała jej dużo pewności siebie. Dziennikarka, która związana jest z mediami od 1991 roku przeszła na przestrzeni lat ogromna metamorfozę! Zobaczcie jak wyglądała jeszcze kilka lat temu!

Multimedia

Beata Tadla związana jest z mediami od 1991 roku. Zaczynała w lokalnym radiu w Legnicy, potem dzięki pracy w Esce trafiła do wielkich mediów i ogólnopolskiej telewizji. W TVN była gospodynią m.in. głównego wydania „Faktów”, licznych programów w TVN24. W 2012 roku przeszła do TVP gdzie była m.in. gospodynią głównego wydania Wiadomości na antenie Jedynki. Prezenterka była także prowadzącą "Kawa czy herbata" oraz gospodynią wieczorów wyborczych. Wszystko zmieniło się 3 stycznia 2016, kiedy otrzymała wypowiedzenie od Mariusza Pilisa, dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, który zwolnienie Tadli uzasadnił „zmianą koncepcji programu”.

Gwiazdy, wzruszenia i nagroda specjalna. Zobacz najlepsze zdjęcia z finału! [GALERIA]Zobacz więcej

Beata Tadla jest również autorką czterech książek: „Pokolenie '89. Dzieci PRL w wolnej Polsce”, „Kto pyta, nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich”, „Niedziela bez Teleranka” i „Czego oczy nie widzą”. Na swoim koncie ma również prestiżowy tytuł Mistrza Mowy Polskiej i tytułu Najlepiej Ubranej Kobiety Mediów. Obecnie pracuje w Nowa TV, gdzie prowadzi programy „24 godziny” oraz „Tu i teraz”.

Dziennikarka przez ostatnie lata bardzo się zmieniła. Jakiś czas temu na Instagramie opublikowała nawet swoje stare zdjęcie z 2007 roku, które podpisała Po drodze człowiek błądził... Dziś znów jest o niej głośno, w związku z wygraną w 8. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Beata Tadla w parze z Jankiem Klimentem pokonała w finale Katarzynę Dziurską i Tomasza Barańskiego.

Beata i Jan czy Kasia i Tomek? Wiemy, kto wygrał Kryształową Kulę 21. edycji "Tańca z gwiazdami"! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak Beata Tadla wyglądała w latach 90.? Czy bardzo zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat? Dowiecie się tego przeglądając naszą galerię!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ! (gość)

    Janek tańczył nie tylko w polskim tzg, ale też w czeskim. Stefano Terrazzino poza naszym także w niemieckim, a Robert Rowiński dopiero co w Irlandzkim. Cenię bardzo Roberta, ale trochę dziwi mnie, że powiedział, że odszedł z naszego tzg aby nie odcinać kuponów od zwycięstwa, a więc i poniekąd dlatego, aby nie stać się celebrytą i tancerzem kojarzonym tylko z tym formatem, a jednak wrócił do niego w Irlandii. Moim zdaniem nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby nie dać się zaszufladkować czy wciągnąć za mocno w świat medialny. Wystarczy tylko umiejętnie kierować swoją karierą. Nie ma wtedy także nic złego w tym aby poszerzać swoją drogę artystyczną o inne dziedziny np. śpiew czy aktorstwo. Dobrym przykładem jest tu wspomniany powyżej Stefano Terrazzino. On właśnie umiejętnie łączy swój niebywały talent taneczny z predyspozycjami wokalnymi i aktorskimi cały czas rozważnie i świadomie kierując swoją drogą zawodową. Po prostu np. kiedy chce to robi sobie przerwę od Tzg, a skupia się na czymś innym i aby to robić nie musi wyjeżdżać stąd na dłużej. Wystarczą jasno wytyczone cele i determinacja w chronieniu prywatności.

    20.05.2018 19:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×