"Beauty and the geek". Trwa casting do polskiej wersji kontrowersyjnego reality show. Kiedy "Piękna i kujon" w TV?

Endemol Shine Polska zajmuje się polską wersją reality show "Beauty and the geek". Trwają castingi. W której stacji będzie pokazany kolejny kontrowersyjny program randkowy?

Multimedia

"Beauty and the geek" w Polsce

W programie "Beauty and the geek" bohaterami są piękne młode kobiety i odnoszący sukcesy młodzi mężczyźni. Łączą się w pary i rywalizują ze sobą, walcząc o nagrody. To ma pokazać, jak mogą wygląda interakcje osób, które z pozoru pochodzą z całkiem innych światów. Prace nad polską edycją prowadzi Endemol Shine Polska. Poszukiwani są uczestnicy show.

Piękne Panie, jeśli znacie swoją wartość, uwielbiacie nowe wyzwania i jesteście żądne przygód – zgłoście się do programu, który robi furorę na całym świecie – Beauty & The Geek!

Panowie, jeśli do tej pory odnosiliście i odnosicie sukcesy w swoich dziedzinach i chcielibyście zaimponować zdobytą wiedzą oraz zdolnościami przed pięknymi kobietami – wyślijcie zgłoszenie do programu – Beauty & The Geek!

"Beauty and the geek" został stworzony przez Ashtona Kutchera, Jasona Goldberga i J.D. Rotha w 2005 roku dla byłej amerykańskiej sieci telewizyjnej The WB (obecnie The CW). Program powstawał także m.in. w Australii, Bułgarii, Chile, Kolumbii, Chorwacji, Francji, Indiach, Meksyku, ortugalii, Rosji, Hiszpanii, Turcji i Wielkiej Brytanii.

Na którym kanale będzie pokazywany w Polsce? "Aktualnie prowadzimy rozmowy z nadawcami na temat potencjalnej emisji "Beauty and the geek", ale na chwile obecną jest za wcześnie na konkrety" - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska.

Pierwsze zdjęcia z rajskiego Zanzibaru! Tak będą mieszkać nowi uczestnicy programu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

https://get.x-link.pl/462697a7-3d2f-bfea-ce55-20bef54d6708,ccecbb21-685a-edfe-c264-fc14db58950d,embed.html

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×