Benefis Zenka Martyniuka 2019. TVP nie pokazała wszystkiego! Dlaczego występ Michała Wiśniewskiego został wycięty?

Za nami emisja benefisu Zenka Martyniuka, który odbył się w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Wydarzenie okazało się ogromnym hitem, które na antenę TVP ściągnęło miliony widzów. Jednak Telewizja Polska nie pokazała wszystkiego!

Multimedia

Jak informuje Telewizja Polska, koncert "Zenek, życie to są chwile" średnio obejrzało 3,7 mln widzów, w piku 4,4 mln. Udziały koncertu wyniosły 23,7%. To doskonałe wyniki pokazujące, że Polacy wciąż chcą oglądać i słuchać króla disco polo.

Benefis Zenka Martyniuka został zorganizowany z ogromną pompą, a na scenie pojawiło się wielu gości, m.in. zespoły Classic, Mig, Top One czy Michał Wiśniewski. Problem jednak w tym, że Telewizja Polska nie pokazała wszystkiego, co działo się na scenie!

Zwrócił na to uwagę Michał Wiśniewski, który w mediach społecznościowych opublikował fragment swojego wykonania przeboju Zenka Martyniuka i grupy Akcent pt. "Pragnienie miłości", który opatrzył podpisem Tego TV nie pokazała... a szkoda bo było zabawnie 🙂

Jacek Kurski śpiewa "Przez twe oczy zielone". Jak mu wyszło?Zobacz więcej

TVP nie komentuje wycięcia tego występu, ale... nie musi. To logiczne, że nie wszystko, co miało miejsce na scenie, "zmieściło się" do transmisji telewizyjnej wydarzenia. To zupełnie normalne, bo jednak czas antenowy jest ograniczony i nie zawsze można pokazać wszystko. Wówczas realizatorzy widowiska dokonują selekcji. Tak było w tym przypadku.

Żałujecie, że występ Michała Wiśniewskiego na benefisie Zenka Martyniuka był okrojony?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • marcin (gość)

  Zenek nie daj sie oglupic tym paru groszom! Chlopie oni Cie oszukuja i chca zwerbowac za Twom posrednictwem miliony Polakow by dali glos na PIS.Zenek usiadz wypij Whisky i pomysl Dlaczego akurat teraz Tvp .Nie zdradzaj Polsatu oni zawsze byli za Toba nie daj sie mamonie chlopie.Kolega z lat 90 ci to radzi

  07.01.2020 02:55
 • Wisnia (gość)

  Jestes zepsuty

  05.01.2020 23:31
 • Alfa (gość)

  Zenek , jak zwykle,wspaniały ,skromny , jego piosenki mają sens ,opierają miłość ,meandry ludzkiego źycia,podobają się ludziom.Szkoda ,źe o. Kurski tak bezdusznie wykorzystuje popularność tego artysty.Prowadzący Brzozowski wyraźnie podkreślił ,na koniec,źe nie chodzi o uznanie dorobku Zenka ale o OGLĄDALNOŚĆ!!! Okazało się źe Zenek nìe wart tradycyjnej wiązanki kwiatów.WSTYD i NIESMAK.

  28.12.2019 23:47
 • Rzetelny (gość)

  Obejrzałem benefis z powodu zaproszonych gości, a to że nie pokazali całego występu Michała Wiśniewskiego jest dla mnie tragicznym posunięciem, bo wyemitowali piosenkę którą wszyscy znają na pamięć a nie pokazali coveru jaki wykonał a był ciekawie zrobiony.

  28.12.2019 16:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×