Bestsellery Empiku 2019. Elegancka Blanka Lipińska i Natalia Nykiel w wielkim kapeluszu na czerwonym dywanie. Kto jeszcze pojawił się na gali?

Bestsellery Empiku 2019 rozdane! Na tegorocznej gali triumfowali m.in. Roksana Węgiel, Wojtek Sokół i Blanka Lipińska. A kto pojawił się na czerwonym dywanie? Zobacz kreacje gwiazd z gali Bestsellery Empiku 2019!

Multimedia

W Warszawie odbyła się gala wręczenia Bestsellerów Empiku za rok 2019. W plebiscycie nagradzani są pisarze, twórcy filmów oraz muzycy. Galę poprowadził Marcin Prokop, a nagrody wręczali m.in. Dawid Podsiadło, Grażyna Torbicka i Dorota Wellman. Docenieni zostali natomiast m.in. Roksana Węgiel, Wojtek Sokół i Blanka Lipińska.

Roksana Węgiel i Blanka Lipińska wśród zwycięzców! Kto jeszcze otrzymał statuetkę?Zobacz więcej

W czasie gali na scenie wystąpili m. in. Miuosh, Mrozu, Artur Rojek, Hania Rani i Ten Typ Mes, Natalia Nykiel z Beatą Kozidrak oraz duet Ania Dąbrowska i Krzysztof Zalewski. Wielkimi nieobecnymi były Kayah i Viki Gabor, które nie pojawiły się z powodu choroby nastolatki.

Bestsellery Empiku 2019 - czerwony dywan

Na czerwonym dywanie dumnie kroczyli zwycięzcy plebiscytu oraz zaproszeni gości, w tym m.in. Natalia Nykiel w ogromnym różowym kapeluszu, neonowa Kasia Dziurska, skromna i elegancka Blanka Lipińska, dawno niewidziana Monika Brodka w czerwieni oraz nominowana do nagrody Katarzyna Grochola. Jak zaprezentowały się gwiazdy? Zobacz galerię!

Natalia Nykiel jurorką w nowym show Polsatu? Zrezygnowała z "The Voice of Poland"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×