"Bez tabu". Najnowsze doniesienia o stanie zdrowia Agaty Młynarskiej. Dziennikarka wyznała, jak wygląda jej leczenie. "Stawiam wszystko na jedną kartę!"

Agata Młynarska jakiś czas temu wyznała, że zmaga się z poważną chorobą. Okazuje się, że ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe, a problemy zdrowotne dawały się jej mocno we znaki. Dziennikarka postanowiła wyznać, jak wygląda jej leczenie. "Wkurzam się, ale robię swoje" - zdradza.

Multimedia

Najnowsze doniesienia o stanie zdrowia Agaty Młynarskiej. Wyznała, jak wygląda jej leczenie

Dziennikarka od lat cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. To zapalna choroba jelita. Nieznane są ani przyczyny jej powstawania, ani skuteczne metody leczenia. Chory musi, niestety, z nią żyć. Do jej rzadkich objawów zaliczają się dolegliwości stawowe - właśnie te nieczęste symptomy pojawiły się u Agaty Młynarskiej:

Podjęłam decyzję o tym, że spróbuję zawalczyć z tym, co mnie spotkało w Hiszpanii. Miałam straszny rzut na stawy. Najpierw zaczęły boleć achillesy, potem zaczęły boleć mnie łokcie i kolana. Ten ból wędrował - wyznała swego czasu Agata Młynarska na łamach Super Expressu.

Katarzyna Cichopek zostanie nową jurorką "You Can Dance"? "Kasia była idealną kandydatką"Zobacz więcej

Pomimo choroby, Agata Młynarska jest wciąż aktywna zawodowo. Jej postawa jest godna podziwu, ponieważ choroba Leśniowskiego-Crohna, z którą się zmaga, potrafi być niezwykle uciążliwa. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie, dziennikarka postanowiła się podzielić tym, jak przez ostatnie miesiące wyglądały jej zmagania z chorobą. Prezenterka przyznała, że musiała nieustannie walczyć z bólem, jednak wdrożone przez nią leczenie, przynosi pierwsze rezultaty.

Dwa miesiące skupienia wyłącznie na walce z bólem. Konsekwencja, ćwiczenia, pływanie, dieta, długa przerwa między pierwszym i ostatnim posiłkiem, presoterapia, masaże, odpoczynek i praca w limitowanym czasie, a nie non stop, jak kiedyś. Słowem dzień świstaka. Efekt - 5 kg mniej, nie kuleję i nie zamierzam się poddać! Dwa leki biologiczne - na #crohn i na #astma są orężem w tej walce. Ale trzeba dać im szansę. Ja zdecydowałam, że stawiam wszystko na jedną kartę! Zdrowie! Bez kompromisów. Pozdrawiam Was, znikam znów na chwilę i dam znak, jak postępy! - wyznała w poście na Instagramie Agata Młynarska.

Zobacz galerię

Bandziorek po latach poszukiwań w końcu znalazł miłość?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×