"Bez zasad" - nowy serial Stevena Spielberga od 27 listopada na TNT

Serial kryminalny Bez Zasad (oryg. Public Morals) to jedna z najnowszych produkcji TNT i przykład na to, jak wielowątkową fabułę, osadzoną w amerykańskiej rzeczywistości lat sześćdziesiątych, można przekuć w telewizyjny hit. Za jakość produkcji odpowiadają jej producenci – Edward Burns i Steven Spielberg. Premierowy odcinek polscy widzowie obejrzą już w najbliższy piątek 27 listopada, o godzinie 21:00, na kanale TNT.

Multimedia

Serial opowiada o losach policjantów pracujących w wydziale nowojorskiej obyczajówki. Jego akcja przenosi widzów do Nowego Jorku lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Główny bohater, Terry Muldoon, jest oficerem wydziału policji odpowiedzialnym za współczesne problemy obyczajowe nowojorczyków. Okazuje się jednak, że moralność od przestępczości dzieli bardzo cienka linia. Aby skutecznie działać, on i jego współpracownicy, w tym partner - Charlie Bullman, są zmuszeni do balansowania na granicy prawa. Taka praca nie pozostaje bez wpływu na prywatne życie policjantów. Muldoon za wszelką cenę stara się uchronić swoją rodzinę przed światem przestępczości, z którym na co dzień się zmaga. Swoich synów pragnie wychować na uczciwych i pracowitych ludzi, zapewniając im spokojne i bezpieczne miejsce do życia. Sytuacja komplikuje się jednak, gdy na ulicach miasta narasta konflikt pomiędzy dwiema frakcjami irlandzko-amerykańskiej mafii. Wygląda na to, że już nic nie będzie takie jak kiedyś.

W rolę głównego bohatera Terriego Muldoona wcielił się twórca, reżyser oraz jeden z producentów serialu - Edward Burns, znany szerzej widzom m. in. z filmu Szeregowiec Ryan. Serial Bez zasad będzie można oglądać na antenie TNT w każdy piątek o godzinie 21:00 oraz 21:50.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×