"Big Brother 2". Automatyczna nominacja dla Mateusza! Za co Wielki Brat postanowił go ukarać?

Automatyczna nominacja dla Mateusza! Za co Wielki Brat postanowił go ukarać?

Multimedia

"Big Brother" - automatyczna nominacja dla Mateusza!

Pierwsza automatyczna nominacja w drugiej edycji "Big Brothera" w TVN7! W wyniku złamania regulaminu, decyzją Wielkiego Brata, Mateusz Sławiński został nominowany do opuszczenia Domu. Tym samym dołączył do Ani, Karoliny oraz Łukasza, którzy otrzymali najwięcej głosów od mieszkańców i ktoś z nich już w najbliższy piątek opuści program.

Romans kobiet w Domu Wielkiego Brata? Natalia pocałowała Gosię, a poźniej... Kasię?!Zobacz więcej

Co zrobił Mateusz? Decyzja Wielkiego Brata to pokłosie sobotniej imprezy, w czasie której zaaranżowane zostały zaślubiny – na ślubnym kobiercu stanęli Sarah Poznachowski i właśnie Mateusz. "Młoda para" udała się do sekretnego pokoju, ale do niczego między nimi nie doszło. Niesmak pozostał jednak po tym, co wydarzyło się nad ranem.

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Dokładnie nie wiadomo, co wydarzyło się w czasie, gdy ie było relacji w Player.pl. Z tego, co mówią uczestnicy wynika jednak, że Mateusz na oczach innych zerwał z Malwiny koszulę tak, że wszyscy mogli zobaczyć jej piersi. Później Sławina przeprosił koleżankę, klękając z kwiatami w ręku. Mimo to, Wielki Brat uznał, że granice zostały przekroczone. Oprócz otrzymania karnej nominacji, uczestnik stracił wszystkie przywileje związane z nadchodzącym zadaniem oraz immunitet, który dostał kilka dni wcześniej.

Kolejna osoba chce opuścić dom Wielkiego Brata! Co się stało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Poprzedni mieszkańcy Domu radzą nowym!

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Magdzia i Oleh przyznali, że TEGO jeszcze nie robili razem!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×