"Big Brother 2". Dawid Łojewski opuścił Dom Wielkiego Brata! Dlaczego?

Dawid Łojewski opuścił Dom Wielkiego Brata! Wcześniej otrzymał automatyczną nominację. Co było powodem jego rezygnacji z uczestnictwa w programie "Big Brother"?

Multimedia

Dawid Łojewski opuścił Dom Wielkiego Brata

Wszystko zaczęło się od bójki. Nocna szarpanina Vasyla i Kamila była jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni. Wielki Brat postanowił wyciągnąć surowe konsekwencje! Panowie zostali zamknięci w Sekretnym Pokoju, a Internauci mogli zadecydować, który z chłopaków najbardziej zasłużył na karę. Najwięcej głosów dostał Dawid Łojewski i to on otrzymał automatyczną nominację.

Dawid, Kamil i Vasilis ukarani za bójkę! Cała trójka opuści Dom Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Dawid przyznał, że przerosła go cała sytuacja. Nie mógł się pogodzić, że do niedzieli zostanie sam w Sekretnym Pokoju. Czy to był jedyny powód? W programie "Big Brother Nocą" porozmawiał z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem. - Kara, którą dostałem przerosła mnie totalnie. Jestem gościem, który bardzo ceni sobie czas i niesamowicie cenię sobie wolność, a informacją, jaką dostałem od Brata była taka, że nie wiadomo, kiedy ten pokój będę mógł opuścić - wyjaśnił Dawid i dodał, że ciężko byłoby mu przetrwać bez ludzi.

"Big Brother" - gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Maja Sablewska wchodzi do Domu Wielkiego Brata! Pokaże mieszkańcom, jak się ubieraćZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Myślał że jest lubiany bo taki z niego równy gość a przynajmniej za takiego chciał uchodzić ale widzowie dobrze go przejrzeli. Za wszelką cenę chciał się pozbyć Kamila - prowokowal obgadywal itd.. Wstrętny typ. Opuścił program bo nie mógł scierpiec ze internauci wybrali Kamila a on tak czy siak wyleci ..

  26.10.2019 16:55
 • Bibi (gość)

  Dawid to fajny gość, otwarty i przewidywalny, wiadomo czego można się spodziewać, bo Kamil to krew wypije i dziurki nie zostawi.

  26.10.2019 14:56
 • Ana (gość)

  Ta nienawiść w domu do Kamila to ewidentna sprawka Dawida. Od samego początku się go czepiał, prowokowal. Robil wszystko,zeby ludzie Kamila znienawidzili. I dopiął w końcu swego bo część ludzi w domu po prostu Kamila nie lubi. Dawid to typowy cwaniaczek. Oczywiście nawet po wyjściu musiał na Kamila nadawać. Inaczej nie moglo być. Trzeba mu na sam koniec jeszcze dowalić! A co tam! Niech jeszcze bardziej Kamila znienawidzą . Nieładnie, nieładnie.

  26.10.2019 01:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×