"Big Brother" - 2. edycja jesienią 2019 w TVN7! Karolina Włodarska pierwszą uczestniczką!

To już pewne! Jesienią 2019 r. na antenie TVN7 pojawi się 2. edycja nowego "Big Brothera"! W Domu Wielkiego Brata pojawiła się już pierwsza uczestniczka! Kim jest? Sprawdźcie, co już o niej wiadomo!

Multimedia

TVN7 odnotowuje sukces programu "Big Brother"! Zarząd TVN Discovery podjął już decyzję o kontynuacji reality show w stacji TVN7. Druga edycja zostanie wyemitowana na antenie Siódemki oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku.

Do kogo należy głos Wielkiego Brata? To nie tajemnica!Zobacz więcej

"Big Brother 2" - pierwsza uczestniczka już jest!

Na kilka dni przed wielkim finałem powracającego po latach "Big Brothera", widzowie poznają nową uczestniczką programu. Do mieszkańców dołączyła Karolina Włodarska. Mieszkanka Domu Wielkiego Brata została wybrana w drodze castingów i jest pierwszą uczestniczką drugiej edycji programu.

Karolina ma 27 lat i jest modelką oraz szczęśliwą mężatką. Na razie nie posiada dzieci, ale z wielkim zaangażowaniem wychowuje dwa koty i psa. Jej życie to ciągłe podróże i zawodowa niestabilność, przez co nie może zdecydować się na powiększenie rodziny. Ma to jednak w planach, ponieważ dom i bliscy są dla niej najważniejsi. Pochodzi z rodziny, w której wszyscy są głośni, krzykliwi, z wyrazistymi charakterami. Za to w momentach kryzysowych wszyscy mogą na siebie liczyć i jeden za drugiego wskoczyłby w ogień! Karolina jest towarzyska, otwarta i tolerancyjna. Razi ją dwulicowość, agresja i brak swojego zdania. Najbardziej boi się chorób i sytuacji, na które nie ma wpływu. Kocha zwierzęta, dba o nie i zawsze staje w ich obronie. Jej najlepszym przyjacielem jest mąż Adrian. Tworzą udany związek, pełen uśmiechu i namiętności. Karolina ma pozytywny stosunek do świata. Każdy dzień traktuje jak nowe wyzwanie. Nie boi się ocen i plotkowania. Zna i ufa sobie. Opinie innych, zwłaszcza te niesprawiedliwe, traktuje zawsze z przymrużeniem oka.

Wielki finał Big Brothera, podczas którego o zwycięstwo zawalczy 4 mieszkańców Domu Wielkiego Brata - Magdalena Wójcik, Igor Jakubowski, Bartłomiej Boruc i Radosław Palacz, już w niedzielę 16 czerwca, o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

Magda Wójcik jest transseksualistką? Oleh powiedział, czy urodziła się jako chłopiec!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
  • Kicia (gość)

    Super że będzie 2 edycja

    13.06.2019 20:06
  • Kicia (gość)

    Super że będzie 2 edycja

    13.06.2019 20:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×