"Big Brother 2". Kamil wyznał Ewie miłość na imprezie urodzinowej Wiktora! Widzowie rozdzielą ich w "Big Brother Arena"?

Emocje nie opadają w programie "Big Brother"! Kamil wyznał Ewie miłość podczas imprezy urodzinowej Wiktora! Czy był szczery? Jak zareagowała Ewa? Czy para zostanie rozdzielona podczas "Big Brother Arena" w niedzielę?

Multimedia

Kamil powiedział ''Kocham Cię'' do Ewy

Zabawa, wygłupy, tańce, pocałunki i... stało się! Podczas urodzinowej zabawy Wiktora, Kamil wyznał miłość Ewie! Między nimi zaiskrzyło od momentu wejścia Ewy do programu. Tych dwoje bardzo szybko się do siebie zbliżyło. Spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Początkowo pozostali mieszkańcy nie dowierzali w szczerość tego uczucia, jak będzie teraz?

Namiętny pocałunek Ewy i Kamila w Domu Wielkiego Brata! Będzie z tego coś więcej?Zobacz więcej

Kiedy w Domu Wielkiego Brata zorganizowana została impreza urodzinowa Wiktora, Ewa i Kamil nie mogli się od siebie odkleić. W pewnym momencie atmosfera zrobiła się jeszcze gorętsza... Kamil postanowił wyznać Ewie miłość. ''Kocham Cię, jak głupi'' - powiedział. Następnie w Pokoju Zwierzeń powiedział Wielkiemu Bratu, że to był pierwszy raz, kiedy wyznał komuś miłość na trzeźwo.

Co na to Ewa? Najpierw poprosiła Kamila, aby powtórzył to, co powiedział, a potem mocno go przytuliła. Kiedy zostali sami, podczas tańca Kamil znowu wyznał Ewie swoje uczucia: - Uwielbiam cię od pierwszego spojrzenia- powiedział. Jeszcze nie wiem co czuję... Nie chcę sobie robić płonnych nadziei, po prostu chcę się z nimi przespać i dopiero wtedy będę dalej rozmyślać nad nimi - stwierdziła w Pokoju Zwierzeń Ewa. Czy z tego coś będzie? Jeśli widzowie nie rozdzielą tej pary podczas niedzielnego "Big Brother Arena" być może będziemy obserwować, jak dalej rozwija się ta relacja.

Kolejne karne nominacje w Domu Wielkiego Brata! Kto dołączył do Ewy i Kamila?Zobacz więcej

Kamil Lemieszewski - kim jest?

Kamil to człowiek orkiestra. Ma 36 lat, mieszka w Londynie. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak "Król Artur", "Peaky Blinders", "Han Solo", "Gwiezdne wojny – historie". Zafascynowany antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej. Wie, że dla otoczenia jego życie może wydawać się szalone, jednak dla niego szaleństwo to norma.

"Big Brother" - gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Szok! Ania pomogła Mateuszowi rozładować napięcie seksualne! Granice zostały przekroczone?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Krycha (gość)

  Do Basi :Tam wszyscy mają parcie na wygraną i to widać jak podkopuje jeden drugiego .To ziarno zasial Dawid. No i poleciało jak domino .Kamil również chce wygrać , gdyż wszyscy po to weszli do programu. Przypatrz się dobrze. Ania tak naprawdę najbardziej z kobiet nteligentna rozczeniowa manipuluje umiejętnie timem Martyna? Mając 22 lata przeczytała jedną książkę szkoda bo ładna dziewczyna ograniczyła sobie spojrzenie na życie. Księżniczka -barbi ? według mnie nie wiele sobą reprezentuje w programie zawistna chce wygrać za każdą cenę. Ewa emanuje seksem .może to jest dla niej droga do wygranej? Panowie -Mateusz, Wiktor juz tez się odkryli .Lubię ich ale są bardzo fałszywi-wygrać, wygrać teraz chcą za wszelka cenę wyrzucić Kamila, najsilniejszą osobę programu inteligentną, barwną. Na początku też mnie denerwował ale przy dalszym oglądaniu zyskakuje.Mądry ,inteligentny , chce wygrać jak wszyscy, którzy weszli do programu. Nie judzi. nie atakuje ale od początku musi odpierać ataki na niego, nie jest to łatwe wszyscy przeciw jednemu - to chore. No nie jest to normalne.

  13.11.2019 10:30
 • ada (gość)

  kamil i ewa piękna para-niech się kochają jak najdłużej

  12.11.2019 23:58
 • Gość Krycha 12,11,19 (gość)

  Kamil jest barwną postacią. Bardzo go lubię Bo tak naprawdę pod maską ukrywa się bardzo wrażliwy człowiek. Bardzo rozczeniowe i fałszywe są Ania i barbi. Po ogłoszeniu wyników, że Kamil zostaje ich mina była bezcenna. Jest tak jak Kamil powiedział, że ten tim nie lubi kolorowych ludzi. Na pewno jest to wartościowy człowiek , którya pomysł na siebiei jeszcze nas zaskoczy. Trzeba za niego kciuki.

  12.11.2019 18:38
 • Gość (gość)

  Nie rozumiem jak sie k9mus nie podoba bo uwaza ze ten program to dno niech poprostu nie ogląda

  11.11.2019 08:58
 • Daria (gość)

  i jeszcze Paweł i Justyna

  11.11.2019 00:26
 • Maggi (gość)

  Kamil jest super gosc, bez niego bylby ten progrsm wielka lipa.

  10.11.2019 21:59
 • xyx (gość)

  Ustawiony program, po co do nominacji Ewy i Kamila dodali inne osoby???!!!!!, Skandal ten program, możne w końcu Kamil by odpadł lub wyszedł. Jedno wielkie oszustwo, żeby tyle razy być nominowanym i nic????, Wielka ustawka. Może jeszcze on ma wygrać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????

  10.11.2019 20:51
 • basia (gość)

  Kamil i Ewa mają wybitne parcie na szkło. Oboje powinni już odpaść.

  10.11.2019 19:13
 • Daria (gość)

  Monika i Piotrek Sasha i Marcin Patrycja i Piotrek Jędrek i Magda Ilona i Arek Igor i Angelika Madzia i Oleh Łukasz i Agnieszka Piotrek i Kasia Karolina i Grzesiek Jola i Jarek teraz Kamil i Ewa

  10.11.2019 15:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×