"Big Brother 2". Malwina Ha opuściła Dom Wielkiego Brata! Co się stało?

"Big Brother" znów zaskakuje! Malwina Ha musiała opuścić Dom Wielkiego Brata! Co się stało? Dlaczego Wielki Brat wyrzucił uczestniczkę?

Multimedia

"Big Brother" - Malwina opuściła Dom Wielkiego Brata

We wtorek wieczorem Wielki Brat poinformował, że Malwina ma opuścić dom i dostała 5 minut na spakowanie swoich rzeczy. Jak się okazuje decyzja Wielkiego Brata jest wynikiem tygodniowego zadanie, które właśnie realizują uczestnicy. Mieszkańcy domu zostali podzieleni na "zarząd" i "pracowników fabryki". "Zarząd" miał wskazać pracownika, który powinien być zwolniony. Ostatecznie padło na Malwinę.

"Big Brother" - Malwina wróci do programu?

Tuż po wyjściu Malwiny z Domu rozpoczęły się spekulacje, że wszystko to jest tylko grą i uczestniczka tak naprawdę zaraz wróci do programu. Na razie nie wiadomo, jaki będzie finał tej historii, ale jak już wiemy Wielki Brat lubi zaskakiwać.

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Zobacz galerię

Poprzedni mieszkańcy Domu radzą nowym!

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Magdzia i Oleh przyznali, że TEGO jeszcze nie robili razem!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Kaska (gość)

    Dajcie spokój z tym BIG braderem jest więcej ciekawszysz programów niż oglądanie ludzi którzy tak c sobą nie reprezentują a chcą tylko się na programie wybić to żenada co pokazują

    27.09.2019 22:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×