"Big Brother 2". Martyna, Wiktoria i Seweryn - nowi uczestnicy programu! Kto z nich wejdzie do Domu Wielkiego Brata?

Martyna, Wiktoria i Seweryn to osoby, które walczą o wejście do Domu Wielkiego Brata! Kto z nich zostanie uczestnikiem 2. edycji "Big Brothera" w TVN7? O tym zadecydują widzowie!

Multimedia

"Big Brother 2" - uczestnicy

Poznaliśmy już pierwszych uczestników 2. edycji programu "Big Brother" w TVN7! Martyna, Wiktoria i Seweryn walczą o głosy widzów, aby wejść do Domu Wielkiego Brata jako pełnoprawni mieszkańcy. Kto z nich zyska największą sympatię widzów?

Gabi Drzewiecka o Agnieszce Woźniak-Starak: Muszę wejść w jej butyZobacz więcej

Cała trójka została oficjalnie zaprezentowana w "Dzień Dobry TVN". Kim są nowi uczestnicy "Big Brothera"? Martyna Lewandowska jest stylistką paznokci i makijażystką. Ma 21 lat. - Dziewczyna z małego miasta, która ma wiele do przekazania - powiedziała o sobie w studio "Dzień Dobry TVN". Wiktoria Józefiok ma 19 lat. - Najważniejsza jest dla mnie muzyka - stwierdziła, po czym dodała, że jest singielką otwartą na nowe relacje. Uznała też, że jest podobna do Madzi z poprzedniej edycji - też jest kolorowym ptakiem. Seweryn Sroka ma 36 lat i jest trenerem personalnym. - Jestem wrażliwcem. Płaczę na filmach - wyznał.

Nowa edycja w TVN7 rusza w piątek, 13 września o godz. 20:00 - wtedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek "Big Brother Arena", w którym w roli prowadzących zobaczymy Gabi Drzewiecką i Filipa Chajzera. To oni przywitają wszystkich uczestników "Big Brother 2". Martyna, Wiktoria i Seweryn usłyszą natomiast, które z nich otrzymało najwięcej głosów widzów.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Przypomnijmy, że pierwszą uczestniczkę jesiennej edycji "Big Brothera" poznaliśmy już jakiś czas temu. Jest nią Karolina Włodarska, która została przedstawiona jeszcze w trakcie trwania pierwszego sezonu, gdy na kilka dni zamieszkała w Domu Wielkiego Brata z finalistami.

Wiemy, kiedy 2. edycja! W Domu Wielkiego Brata pojawiła się pierwsza uczestniczka!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×