"Big Brother 2". Namiętny pocałunek Ewy i Kamila w Domu Wielkiego Brata! Będzie z tego coś więcej?

Między Ewą a Kamilem od razu widoczna była wyjątkowa nić porozumienia. Ta dwójka Domu Wielkiego Brata ma już za sobą swój pierwszy namiętny pocałunek! Zobacz, co wydarzyło się w programie "Big Brother"!

Multimedia

Pocałunek Ewy i Kamila

Ewa Kępys jest w programie "Big Brother" niemal od dwóch tygodni. Od momentu jej wejścia do Domu Wielkiego Brata widać było, że między nią a Kamilem nawiązała się wyjątkowa nić porozumienia. Później jednak, Ewa przeniosła swoje zainteresowanie w stronę... Natalii. Kamil musiał pogodzić się z odrzuceniem, ale teraz okazuje się, że nie był to ostateczny koniec.

Uczestnik na własne życzenie opuścił Dom Wielkiego Brata! Dlaczego? Zobacz więcej

Kiedy okazało się, że Kamil, Wasyl i Dawid są ukarani i istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą musieli opuścić Dom Wielkiego Brata, Ewa nie kryła zdenerwowaniu. Jak tylko dowiedziała się, że Kamil może wrócić do mieszkańców, kamień spadł jej z serca. Rzuciła mu się w ramiona i widać było, że między nimi wciąż jest chemia. Kamil zdecydował się pocałować Ewę.

Po namiętnym pocałunku nie było jednak sielanki. Ewa po raz kolejny zmieniła zdanie, a Kamil po raz kolejny poszedł w odstawkę. Kępys pół nocy przegadała z Natalią, która jednak nie jest już zainteresowana romansem. Co w tej sytuacji zrobi Ewa?

"Big Brother" - gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Maja Sablewska wchodzi do Domu Wielkiego Brata! Pokaże mieszkańcom, jak się ubieraćZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Beata (gość)

  Bardzo dużą sympatią i zrozumieniem darzę Ewę i Kamila. Są, na tyle na ile to jest możliwe, normalni. Szarpią nimi różne emocje, odczucia...męczą myśli....jednak to mi nie przeszkadza dostrzec w nich ludzi wrażliwych, silnych i walczących o swoje...dosłownie i w przenośni...O miłość, przyjaźń, szczęście. Brawo, tak trzymajcie...😉😊❤

  11.11.2019 00:25
 • Baska (gość)

  Kamil iEwa ludzie zdegenerowani poeini opuścić dom

  26.10.2019 11:32
 • Kasia (gość)

  Ta Ewa to jakaś masakra.Krzywdzi ludzi A zwłaszcza Natalię.Kamila mi nie żal bo On cały czas gra i raczej nie wie co to prawdziwe uczucie.Natalia jak i Kamil powinni kopnąć ta cała Ewę w du...e

  26.10.2019 10:45
 • Kasiaa1 (gość)

  Ta cała Ewa niewie czego chce. Od samego początku nie przypadła mi. O wiele wiele lepiej się ta druga zachowuje niż ta Ewa.

  26.10.2019 10:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×