"Big Brother 2". Seks w Domu Wielkiego Brata! Malwina rozbiła związek Wiktora i Esther?

Wejście do Domu Wielkiego Brata Esther wywróciło życie niektórych mieszkańców do góry nogami. Malwina poczuła się winna problemów w związku Wiktora. Na koniec doszło jednak do pojednania, a w "Big Brotherze" znowu zapanowała miłość!

Multimedia

"Big Brother" - Esther w Domu Wielkiego Brata

W Domu Wielkiego Brata zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą wizyty Esther - dziewczyny Wiktora, która w niedzielę pojawiła się w programie i mocno namieszała. Dziewczyna nie kryła złości na swojego chłopaka, w pewnym momencie zadeklarowała nawet, że to koniec ich relacji. Przeprowadziła również poważną rozmowę z Malwiną podczas, której nie szczędziła gorzkich słów.

Malwina i Sandra pozują NAGO! Jak Wiktor namalował swoje modelki?Zobacz więcej

Kiedy Esther postanowiła zerwać z Wiktorem, gdy byli w Sekretnym Pokoju, on zszedł po nią i poprosił, aby wróciła z nim do łóżka. - Nie mogę. Moje serce mówi tak, ale rozum mówi nie. A ty nie mówisz mi prawdy - powiedziała dziewczyna. Wiktor zapewnił, że jest szczery wobec niej, a między nim a Malwiną nic nie ma. - Nie chcę cię stracić, kochanie - dodał. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze i para pogodziła się podczas wspólnie spędzonej nocy.

"Big Brother" - gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Odpadli Anna Izvarina i Bartłomiej Czochara! Jedna osoba jest już w finale! Kto jest nominowany?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dd (gość)

    Takie zycie kochani

    18.12.2019 19:09
  • Gosia (gość)

    Wiktor zachowuje się nie wporządku wobec malwiny obydwoje są winni A teraz wszystko na Malwinę mężczyzną więcej wolna sam sobie popsuł związek co jest z nim jest dorośly

    06.12.2019 13:08
  • Gośka (gość)

    Wiktor masakra Uwielbiam Malwinae

    05.12.2019 23:17
  • Gosc (gość)

    Malwinka i Wiktorek bez zadnych zasad moralnych pusci egoisci won i wstydu nie robcie rodzinie

    05.12.2019 19:53
  • BB (gość)

    Nie chcecie nie oglądajcie barany

    05.12.2019 15:34
  • Gość (gość)

    Niech ta Malwina już idzie do domu wredna że już nie można tego słuchać won

    05.12.2019 11:07
  • TK, tak (gość)

    Tak tak, Wiktor też nie święty, sam narobił nie ręcznej sutulacij, plany im obu się niepowiodly, a Malwinka nie głupia dziewczynka ha ha,,,,

    05.12.2019 09:19
  • Babi (gość)

    Obgaduje, bo myśli,że to ja do zwycięstwa zaprowadzi... Od samego początku prowadzi taktykę z WIKTOREM...Mieli obmyslony plan i podział pieniędzy, nominacja pokrzyżowala plany z jaką pogardą spojrzała na Sandre i Kamila,że musi z nimi walczyć...

    05.12.2019 05:52
  • Babi (gość)

    Gdyby miała mózg to by miała faceta, a ma niestety FAGASÓW!!!! Jest tak pusta,że nawet nie potrafi zdania złożyć, nie da się jej słuchać ani na nią patrzeć, ale co się dziwić edukację na gimnazjum skończyła...

    05.12.2019 05:48
  • Meggi (gość)

    JAKA ONA JEST TĘPA DZIDA... TERAZ WIADOMO CZEMU NIE MA CHŁOPA. PRZECIEŹ TO DURNE DZIEWUSZYSKO MA MÓZG PRZEDSZKOLAKA!!!!!!

    04.12.2019 22:34
  • Łukasz (gość)

    Wiktor kopnij Malwina w dupę, mózg dzisieciolatki, obgaduje wszystkich, szmata, masakra skąd biorą się takie debilne ludzie,ona się cieszy jak komuś dopierdoli.

    04.12.2019 22:28
  • Kristi (gość)

    Znowu obgaduje Kamila, i prowokuje do dramy. Ona myślała źe będzie z Wiktorem, no pogieło tą bebe, wredną sucz... WON do domu, ladacznica!!!!

    04.12.2019 22:19
  • Kristi (gość)

    Malwina paskudna, intrygantki, plotkara, poziom podstawówki. Chciała rozbić związek!!!!! Wonnn do dzieci.

    04.12.2019 22:13
  • Kristi (gość)

    Malwina paskudna, intrygantki, plotkara, poziom podstawówki. Chciała rozbić związek!!!!! Wonnn do dzieci.

    04.12.2019 22:10
  • Tereska (gość)

    Powinna odejść Malwina bo to intrygantka dla której obgadywaniu stoi na pierwszym planie a i język którym się posługuje jak na kobietę nie przystoi. Tęskni za dziećmi wiec " gudbaj""

    04.12.2019 21:17
  • Mil (gość)

    Ta cała Ester z metra ścięta brzydka uzebienie fatalne nie ma się czym zachwycać ale dla takiego cwaniaczka jak Igor który również urodą nie grzeszy chudy zezowaty typ twora Frankesztaina ona jest w sam raz

    04.12.2019 20:21
  • Fanka (gość)

    Wiktor cały czas tak podburzal Babi A teraz zwala wszystko na nią okazało się jaki jest cwaniaczek

    04.12.2019 19:01
  • fr (gość)

    Przecież między tych dwojga nic się nie dzieje,a ta dziennikareczka w porze nocnej z taką nienawiścią mówiła o Malwinie dała do zrozumienia telewidzom na kogo mają głosować. Czy to jest ustawka tak to wygląda.

    04.12.2019 13:24
  • kkk (gość)

    Gdzie ten Wiktor ma oczy?

    04.12.2019 10:13