"Big Brother 2". Zwycięzca jest już znany? Widzowie są wściekli i węszą spisek! Program jest ustawiony?

Finał 2. edycji programu "Big Brother" już w najbliższą niedzielę. Zwycięzca "Big Brother 2" jest już jednak podobno znany. Widzowie węszą spisek i twierdzą, że program jest ustawiony? Kto wygra "Big Brother 2"? Szczegóły w tekście poniżej!

Multimedia

"Big Brother 2" - kto w finale?

Wielki finał "Big Brother 2" już w niedzielę, 15 grudnia, o 20:00 w TVN7. W Domu Wielkiego Brata zostało tylko trzech uczestników. O zwycięstwo w drugiej edycji powalczą: Wiktor Stadniczenko, Kamil Lemieszewski i Martyna Lewandowska. Zwycięzca programu jest już jednak podobno znany. Tak przynajmniej twierdzą fani programu, którzy węszą spisek na forach internetowych. Kto według nich wygra "Big Brother 2"?

Magda Gessler wystartuje w wyborach prezydenckich? "Ona lubi ekscentryczne pomysły"Zobacz więcej

Martyna Lewandowska zwyciężczynią "Big Brother 2"?

100 tysięcy złotych oraz samochód - to nagrody dla zwycięzcy programu "Big Brother". Po tym, jak produkcja programu zaprezentowała widzom pojazd dla zwycięzcy, w komentarzach na forach internetowych zawrzało.

Część widzów szybko uznała, że zwyciężczynią programu zostanie najpewniej Martyna Lewandowska - wszystko przez kobiecy samochód!

To już wiadomo, kto wygra. Mały, czerwony samochodzik dla Martynki

Nie mam złudzeń, że to auto dla Martyny! Odpuszczam sobie to oglądanie!

Auto pod Martynę?

Myślicie, że coś jest na rzeczy? Też uważacie, że program "Big Brother" jest ustawiony, a zwycięzca jest już znany?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • IT analityka (gość)

    Nie ma to jak wstawić damskie auto, żeby ludzie mówili że ustawione pod Martynę, a wiadomo że wygra ustawiony Kamil.

    16.12.2019 14:48
  • Sm (gość)

    Masakra od dzisiaj żadnego programu TVN,sabotaż ręce opadają

    15.12.2019 21:55
  • Gosc (gość)

    O co Wam chodzi?nie ogladajcie programu i tyle.tez mi problem.🤔

    15.12.2019 13:48
  • Jolanta (gość)

    Martyna to jedna z gorszych uczestniczek programu. Leniwa, brak inicjatywy obgadywaczka. Kamil wygra bo on pociągnął za sobą tlumy. Bez niego program by nie istnial.

    15.12.2019 12:59
  • Henryk (gość)

    Martyna oczywiście powinna wygrać ,jest normalna I nie udaje .po ścięcie włosów jest jeszcze ładniejsza .Wiktor I Kamil to fałszywe typy , tylko obgadywali Martyna za jej plecami .Powinni już ws częściej wylecieć za chamstwo

    15.12.2019 12:31
  • Ewa (gość)

    Wygra Kamil a auto dla Ewy 😂 😂 😂 😂 😂

    15.12.2019 12:08
  • Daras (gość)

    A ja to się dziwię. Że ktokolwiek ogląda ten syf i badziew przecież to debilny program i teź tego poziomu uczestnicy

    15.12.2019 10:05
  • adia (gość)

    no bo Martyna wygra ten program bo jest najlepsza

    15.12.2019 09:51
  • xyz (gość)

    To w poprzedniej edycji tez była ustawka,bo auto też było babskie.

    14.12.2019 21:21
  • Ania (gość)

    Jestem za Martyna gdyz Kamil to falszywiec dwulicowiec manipulant nie dla niego wygrana

    14.12.2019 20:50
  • halcia (gość)

    Też jestem za tym aby wygrała Martyna, Kamil to świr,zachowuje się jak nastolatek z tą Ewą,a Wiktor to fałszywiec, wszystkich obgadywał, a Martyna była cały czas sobą.

    14.12.2019 18:41
  • Miś (gość)

    Super że Martyna.

    14.12.2019 18:33
  • widz (gość)

    za co ma wygrać ? nic nie pokazała, jest płytka, głupiutka delikatnie pisząc, zero wiedzy...bez swojego zdania, jak chorągiewka...jak najdalej od takich osób.

    14.12.2019 17:35
  • Gość (gość)

    Też jestem za Martyną zachowanie Kamila przez cały program było okropnie wobec innych mieszkańców a Wiktor jest trochę fałszywy.

    14.12.2019 16:17
  • zuza (gość)

    Też jestem za Martyną. Chcę zobaczyć czy nadal będzie trwał związek Ewy i Kamila, kiedy zwyciężczynią zostanie Martyna. Najpierw byłam za Kamilem, ale jego ostatnie zwierzenia w pokoju zwierzeń odnośnie wykańczania rywali bardzo mi się nie spodobały. Każdy miał jakąś strategię, ale nie powiedział tego w tak ohydny sposób. I to takie ciągłe lizanie się z Ewą już zaczyna być niesmaczne. Ewa będac już na zewnątrz, kieruje zachowaniem Kamila. Jestem pewna, ze z nim nie będzie jeśli nie zostanie zwycięzcą.

    14.12.2019 00:04