"Big Brother". Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski świętują 3. rocznicę związku. Niewielu dawało im szansę, a oni szykują się do ślubu!

Program "Big Brother" to już historia polskiej telewizji. Chociaż stacja TVN próbowała reaktywować format i zrealizowała dwie edycje odnowionego show, to niestety dzisiaj słuch o Domu Wielkiego Brata zaginął. A szkoda. Tym bardziej, że program udowodnił, iż... potrafi łączyć ludzi! To właśnie tam poznali się Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska, którzy świętują 3. rocznicę związku! Niewielu dawało im szansę, a oni szykują się do ślubu!

Multimedia

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski z "Big Brothera" świętują 3. rocznicę związku!

"Big Brother" to program, który już przeszedł do historii polskiej telewizji. To był jeden z pierwszych programów, który udowodnił, że widzowie pragną oglądać na ekranie zwykłych ludzi, a nie mniejsze bądź większe gwiazdy. Pierwsze edycje "Big Brothera" cieszyły się tak dużą oglądalnością, że ludzie do dzisiaj pamiętają Klaudiusza, Gulczasa, Manuelę czy Jolę Rutowicz.

Aneta i Robert Żuchowscy uczą synka pływać. Mały rośnie jak na drożdżach i jest istną kopią taty!Zobacz więcej

W 2019 roku telewizja TVN postanowiła reaktywować kultowy format i sprawdzić, czy "Big Brother" ma rację bytu w nowej rzeczywistości. Chociaż program nie cieszył się już tak dużą oglądalnością, to jednak zyskał oddane grono fanów, którzy śledzili show. Niestety, po realizacji dwóch sezonów, telewizja TVN porzuciła format i zajęła się realizacją programu "Hotel Paradise".

Reaktywowany "Big Brother" jednak pokazał publiczności kilka naprawdę ciekawych postaci. Z całą pewnością jedną z takich osób był pięściarz, Igor Jakubowski, który szybko zdobył sympatię widzów. Gdy w programie pojawiła się piękna Angelika Głaczkowska, wielu widzów uznało, że między tą dwójką zaiskrzyło! Rzeczywiście, wówczas Igor i Angelika byli blisko siebie, ale najlepsze miało dopiero nadejść... Po programie Igor i Angelika postanowili poznać się lepiej i... dzisiaj są parą od trzech lat! W ubiegłym roku się zaręczyli, a przecież wielu niedawno im żadnej szansy, twierdząc, że dla tej dwójki to jedynie będzie przelotny romans.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Teraz, w momencie, gdy mijają 3 lata od zakończenia emisji pierwszej edycji reaktywowanego "Big Brothera" i jednocześnie od dnia, gdy Igor i Angelika zaczęli być razem, pięściarz postanowił podzielić się pewną refleksją:

To już trzy lata ... Tak tak 3 lata 😉⏭️⏭️⏭️ Dokładnie 1098 dni temu coś się skończyło i coś się zaczęło. 16 czerwca 2019 zakończył się @bigbrother.tvn7 i jednocześnie rozpoczął mój związek z @fitandfly . Czas leci , kontrakt na miłość się skoczył a my nadal razem i w dodatku od 6 sierpnia 2021 jako narzeczeństwo. Przypadki podobno chodzą parami i nie inaczej było w tej sytuacji ❤️😂 Niewielu dawało Nam szansę, a tu psikus, niespodzianka , pykło 😉 Włoski związek, bo bez dwóch zdań taki tworzymy nadal trwa i będzie trwał . Jeszcze kilka zdań na temat Big brother-a . Przygoda życia, eksperyment, okazja do poznania mnóstwa ludzi i możliwość na poznanie lepiej samego Siebie. Dziękuję całej ekipie z domu za zajebiste 3 miesiące wśród kamer🎥. Moje życie po programie zmieniło się o 180 stopni i nie tylko z powodu Angeliki, ale z powodu całokształtu i kompilacji zdarzeń po programie. Dziękuję Wam kibicą, bo to dzięki Wam 😅 dotrwałem do finału. Amen 🙏 Dwie rocznice w jednym, łatwiej zapamiętać 😂😂😂

Igorze, Angeliko, życzymy Wam wszystkiego najlepszego i nieustannie kibicujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×