"Big Brother Arena 2" odcinek 10. Nowi mieszkańcy w domu i sukces Kamila! Kim są: Bartłomiej Czachara i Sandra Mendelowska?

Ostatni tydzień przewrócił relacje w Domu Wielkiego Brata. To był tydzień litości dla opuszczonego mężczyzny. Nie brakowało też refleksji i wzruszeń. Ta Arena miała być inna niż wszystkie, a wszystko za sprawą nowego gracza. Kto wszedł do programu? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Big Brother Arena 2" odcinek 10. - kto odpadł?

Dziesiąty odcinek "Big Brother Arena 2" rozpoczął się od występu Patrycji Markowskiej, która zaśpiewała utwór "Księżycowy". Ostatni tydzień był tygodniem czarów - w domu Wielkiego Brata mnóstwo się działo, a refleksji i wzruszeń nie brakowało. 13 listopada minęły również dokładnie dwa miesiące odkąd uczestnicy zamieszkali w Domu Wielkiego Brata. Po niespodziewanym wyjściu Ewy, w domu Wielkiego Brata pozostało 6 osób.

Dostałam po głowie mocno, skupiłam się więc na czymś innym [...] Myślę, że nie ma między mną a Natalią złej krwi. - oceniła sytuację Ewa. Nie liczę na nic z jej strony. Za dużo słów zostało powiedzianych - dodała.

Ewa chce opuścić Dom Wielkiego Brata! Wszystko przez spotkanie z Natalią?Zobacz więcej

Do programu miały dziś wejść dwie osoby. Trójka nowych uczestników przebywała w Sekretnym Pokoju i czekała na decyzję widzów i mieszkańców. Ci drudzy zdecydowali, że do domu wszedł Bartłomiej Czachara. Widzowie postawili na Sandrę Mendelowską.

Bartłomiej Czachara - kim jest?

34-letni twardziel o miękkim sercu. Były wojskowy, nurek, zawodowy strażak. W swojej karierze nieraz wbiegał do płonących budynków, z których ratował ludzi. Uwielbia towarzystwo i nowe wyzwania. Człowiek orkiestra, który dorabiał jako dostawca pizzy, taksówkarz oraz… zagrał w reklamie piwa. Zaraża pozytywną energią i optymistycznym podejściem do świata. Stuprocentowy mężczyzna, pewny swojego zdania i umiejętności.

Sandra Mendelowska- kim jest?

20-letnia pasjonatka sportu, z którym związała całe swoje życie. Trenuje pływanie i biegi oraz studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Ma 180 centymetrów wzrostu, z których jest dumna, mimo że nie pomagały w znalezieniu chłopaka. Singielka czekająca aż ktoś wyjątkowy skradnie jej serce. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jej najlepszą przyjaciółką jest mama, która nauczyła ją bronić swojego zdania, stawać w obronie słabszych i nie przejmować się zdaniem innych na swój temat.

Kamil wyznał Ewie miłość! Widzowie rozdzielą ich w "Big Brother Arena"?Zobacz więcej

"Big Brother Arena 2" odcinek 10. - nominacje

Malwina: Martyna i Mateusz
Wiktor: Ania i Martyna
Martyna: Malwina i Wiktor
Ania: Kamila i Wiktora
Mateusz: Malwina i Wiktor
Kamil: Mateusz i Ania

Do opuszczenia programu zostali nominowani: Martyna, Ania, Malwina, Mateusz i Wiktor. Kamil po raz pierwszy nie został nominowany!

Szok! Ania pomogła Mateuszowi rozładować napięcie seksualne! Granice zostały przekroczone?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Big Brother" - gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Komentarze

Skomentuj
  • Motylek (gość)

    Hahaha, miała być "arena" inna niż zawsze i... była. Kamil po raz pierwszy bez nominacji! No i super! :)))

    18.11.2019 02:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×