"Big Brother Arena 2" odcinek 5. Odpadł Łukasz Stawicki! Kamil znowu jest nominowany do wyjścia z Domu?

Kto odpadł w 5. odcinku "Big Brother Arena"? Po raz kolejny nominowany był Kamil Lemieszewski, który tym razem mierzył się z Łukaszem Stawickim. Jak głosowali widzowie, a jak mieszkańcy Domu Wielkiego Brata? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Big Brother Arena 2" odcinek 5. - kto odpadł?

W tygodniu, w którym nominowani do opuszczenia programu "Big Brother" byli Kamil Lemieszewski i Łukasz Stawicki, władza w Domu Wielkiego Brata przekazana została w ręce jednego z uczestników – demokratycznie wybranego przez resztę tzw. Małego Brata. Zrodziło to wiele konfliktów i napięć w grupie. Niektórzy uczestnicy, zamiast rewolucji oddali się za to romantycznym uniesieniom. Widać jednak było, że to Kamil nie jest mile widziany w Domu. Mimo to, widzowie zdecydowali, że powinien w nim zostać.

Z programu "Big Brother" odpadł Łukasz Stawicki!

Mateusz ma romans?! Powtórzy się historia Madzi i Oleha z poprzedniej edycji?Zobacz więcej

Po wyjściu Łukasza Wielki Brat poinformował mieszkańców, że widzowie głosowali na nich w odrębnej sondzie i Ania dostała najwięcej negatywnych głosów. Przez to została automatycznie nominowana. Immunitet za najwięcej pozytywnych głosów otrzymał natomiast Mateusz, który rozpoczął nominowanie. Kogo tym razem chcą pozbyć się uczestnicy?

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

"Big Brother Arena 2" odcinek 5. - nominacje:

Mateusz: Kamil i Martyna
Ania: Sara i Natalia
Dawid: Kamil i Kasia
Malwina: Sara i Kasia
Wiktor: Sara i Kasia
Martyna: Natalia i Kasia
Vasilis: Martyna i Kamil
Kasia: Kamil i Martyna
Natalia: Wiktor i Sara
Sara: Kasia i Kamil
Kamil: Vasilis i Sara

Nominowani są: Ania, Kasia, Kamil i Sara

Po głosowaniu Wielki Brat poinformował, że w ubiegłym tygodniu Kasia złamała zakaz. Wobec tego Wielki Brat poprosił Kasię o wskazanie, kogo najbardziej nie lubi. Odpowiedź nie była zaskakująca - Kamila. Za karę Kasia miała związać się sznurkiem z Kamilem i nie rozstawać się z nim ani na krok. Na koniec niespodzianka: do Domu Wielkiego Brata wchodzą dwie nowe uczestniczki - Ewa i Natalia! Jak zareagują na nie mieszkańcy?

Ewa i Natalia - nowe mieszkanki Domu Wielkiego Brata! Kogo zabiorą na rajską plażę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Komentarze

Skomentuj
  • gościk (gość)

    Kamil powinien wygrać a znka powinna wyjść i to jak najszybciej bo to najmniej uczciwa osoba a zaraz za nią kaśksa i tyle

    14.10.2019 15:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×