"Big Brother". Blanka Lipińska - autorka polskich "50 twarzy Greya" weszła do Domu Wielkiego Brata?!

Blanka Lipińska - pisarka, autorka polskiego odpowiednika "50 twarzy Greya", pt. "365 dni" pojawiła się w programie "Big Brother Nocą", a wcześniej wzbudziła niemałe zamieszanie, gdy oznajmiła, że "wchodzi do Domu Wielkiego Brata".

Multimedia

Blanka Lipińska - autorka książki "365 dni", nazywanej polskim odpowiednikiem "50 twarzy Greya", zapowiedziała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że w środę późnym wieczorem "wchodzi do Domu Wielkiego Brata". W sieci zawrzało, bo wszyscy uznali, że pisarka zostanie nową uczestniczką reality show.

Pięściarz, Youtuberka i raper. Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata!Zobacz więcej

Okazało się jednak, że Lipińska pojawiła się jedynie w programie "Big Brother Nocą" i razem z Filipem Chajzerem omawiała pikantną stronę pobytu uczestników w Domu Wielkiego Brata. Później odpowiedziała na "hejt", który pojawił się w sieci, gdy uznano, że pisarka naprawdę wejdzie do Domu.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Jeśli ktoś z was uwierzył, że wejdę na trzy miesiące do Domu Wielkiego Brata to chyba całkowicie oszaleliście z bardzo prostego powodu - po 1. ja mam klaustrofobię, nie jestem w stanie wytrzymać w zamkniętej przestrzeni. Po 2. mam do wydania specjalnie dla was trzecią książkę, a po 3. - muszę zrobić film. (...) Tym wszystkim, którzy tak strasznie, okrutnie przejęli się tym, że naprawdę mogłabym wejść do Domu Wielkiego Brata, bo de facto tutaj weszłam, widać moi kochani, że nie znacie mnie za dobrze.

Możemy spodziewać się jednak, że wkrótce ktoś nowy pojawi się w "Big Brotherze". Czy będzie to znana osoba? Kogo chcielibyście zobaczyć w Domu Wielkiego Brata?

Do kogo należy głos Wielkiego Brata? To nie tajemnica!Zobacz więcej

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Wielki Brat jest kobietą! Piosenka "Kim naprawdę jesteś" motywem przewodnim!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×