"Big Brother". Daniel Barłóg chce opuścić dom Wielkiego Brata! Co się wydarzyło w 1. tygodniu programu?

Za nami 1. tydzień nowej edycji programu "Big Brother"! Emocji nie brakowało. Już jesteśmy po pierwszych nominacjach, ale też konfliktach oraz szczerych wyznaniach. Do tego jeden z uczestników chce opuścić dom Wielkiego Brata na własne życzenie, jednak Wielki Brat dał mu czas do namysłu... Zobaczcie, co się wydarzyło w programie "Big Brother"!

Multimedia

BIG BROTHER - CO SIĘ WYDARZYŁO W 1. TYGODNIU?

Pierwsze pięć dni minęło bardzo szybko. Uczestnicy programu zawiązują przyjaźnie, tworzą grupy i podgrupy, jedni się zaaklimatyzowali, inni nadal szukają swojego miejsca i boją się pokazać prawdziwą twarz. Silne charaktery zaczynają się ścierać w dyskusjach i jasno zaznaczają swoje terytorium. Daniel i Justyna to liderzy o silnych charakterach, którzy najbardziej wyróżniają się na tle reszty uczestników. Tomek jest najbardziej lubianym uczestnikiem, a Natalia i Maciek znaleźli się na cenzurowanym.

Pierwsze nominacje w domu Wielkiego Brata za nami! Kto może opuścić program?Zobacz więcej

W niedzielę do domu Wielkiego Brata weszło 16 osób, wśród których dwoje: Agnieszka i Maciek walczyło o pozostanie w programie. Po nocy spędzonej na zewnątrz Agnieszka musiała opuścić dom Wielkiego Brata pomimo tego, że to Maciek pokazał się z tej złej strony, ale tak zdecydowali widzowie. Czy wynik byłby inny, gdyby poznali Maćka i Agnieszkę lepiej?

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Łukasz musiał stawić czoła rozmowom na temat swojej orientacji seksualnej. Kilka osób zauważyło, że jest bardzo kobiecy. Bartek w bezpośredniej rozmowie zapytał Łukasza, czy jest hetero. Dlaczego Łukasz nie ujawnił prawdy? Wytłumaczył to Wielkiemu Bratu podczas wizyty w pokoju zwierzeń. Powiedział, że nie chce być postrzegany przez pryzmat swojej orientacji i nie jest gotowy na to, żeby się ujawnić przed uczestnikami. Trudno powiedzieć, czy okłamywanie mieszkańców to dobry wybór na przyszłość.

Jeden z uczestników programu jest aktorem z seriali TVN? Widzowie oburzeni! Kim jest Łukasz Darłak?Zobacz więcej

Uczestnicy ujawnili Wielkiemu Bratu, kogo chcą wyeliminować z programu. Nominowani zostali Natalia i Maciek. Dlaczego? Powodem wskazania Maćka może być jego negatywne zachowanie podczas pierwszego wieczoru oraz to, że Agnieszka odpadła. Maciek wchodzi w częste sprzeczki z dziewczynami. Szczególnie nie lubią się z Natalią, którą nazwał egoistką. Maciek został nominowany do opuszczenia domu przez: Daniela, Natalię, Magdę oraz Łukasza. Natalia to druga osoba, która musi się pilnować. Nie została szczególnie polubiona przez uczestników programu, aż sześć osób nominowało ją do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Nominujący zarzucają jej nienaturalność, wyniosłość i zachowania gwiazdy, ale czy w przypadku dziewczyn nie jest to zazdrość wywołana jej urodą? Kto ma problem z Natalią? Maciek, Tomek, Karolina, Justyna, Klaudia i Bartek.

Zerową liczbę nominacji zaliczył Tomasz Urban, który już w pierwszym odcinku Big Brother Nocą został wytypowany przez Filipa Hajzera i Małgorzatę Ohme na gwiazdę programu. Tomasz jest typem obserwatora, który ostrożnie zawiera nowe przyjaźnie. Podczas długiego spaceru z Marleną Klimczyk wyznał, że nie lubi zgiełku, który panuje w domu Wielkiego Brata. Dużo czasu spędza też z Karoliną, przy której najwyraźniej dobrze się czuje.

W środę Wielki Brat postawił mieszkańców domu przed trudnym zadaniem. Musieli ustawić się w kolejności od najbardziej do najmniej atrakcyjnej osoby. Wielką przegraną tego zadania była Klaudia, która ustawiając się prawie na końcu kolejki, pokazała wszystkim, jakie ma zdanie na swój temat. Nie obyło się bez łez i trudnych emocji, które pojawiły się zaraz po zakończeniu zadania. Czy Klaudia odnajdzie się w domu Wielkiego Brata po tak ciężkich przeżyciach?

Daniel zaskoczył wszystkich swoją dzisiejszą deklaracją. Człowiek, który od początku programu zdaje się pupilkiem i wysłannikiem Wielkiego Brata. Asertywny i stanowczy z wyraźnymi poglądami na życie wydawał się „czarnym koniem” tej edycji BB. Tylko jedna osoba nominowała go do opuszczenia domu. Tym bardziej trudno uwierzyć, że osoba z tak silnym charakterem nagle postanowiła opuścić dom Wielkiego Brata. Całe szczęście ostateczna decyzja o jego odejściu ma zapaść w sobotę. Ciekawe, czy pozostali uczestnicy podejmą próby przekonania Daniela do pozostania w domu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Felek (gość)

    Po co w ogóle wybrał się do tego programu skoro z niego wyszedł po tygodniu? Jak bym ja był w tym programie to wytrzymałbym 3 miesiące bez telefonu, tv dałbym radę. Ale niestety nie mam zdrowia, więc nawet bym się do niego nie zapisał.

    24.03.2019 21:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×