"Big Brother". Iza Mączka o swojej metamorfozie. Jak schudła 13 kilogramów?

Iza Mączka z "Big Brothera" wyszła z Domu Wielkiego Brata odmieniona. Później przeszła jeszcze większą metamorfozę. Co robiła, że schudła aż 13 kilogramów? Dlaczego postanowiła się zmienić?

Multimedia

Iza Mączka - metamorfoza

Iza Mączka ma 37 lat i mieszka w Warszawie. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Łączy swoje obowiązki zawodowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. Lubi aktywnie spędzać wolny czas. Gra w siatkówkę w drużynie z innymi rodzicami. Jeździ również po Polsce jako kibic reprezentacji. Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata przeszła sporą metamorfozę.

Iza Mączka już tak nie wygląda! Jak zmieniła się po programie?Zobacz więcej

Iza jest błyskotliwa i inteligentna, ma do siebie ogromny dystans. Mimo trudnych przejść z przeszłości jest bardzo radosna i chętnie żartuje. Brzydzi się kłamstwem, chciałaby zacząć bardziej wierzyć w ludzi. Dlaczego postanowiła zmienić swój wygląd?

- U mnie na lodówce wisi zdjęcie, które towarzyszyło całej edycji "Big Brothera" i mam na nim 13 kg więcej. To zdjęcie jest dla mnie przestrogą. Patrzę na nie i mówię sobie: o nie, nie idziemy w tę stronę - tłumaczy Iza.

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska o swojej miłości: To jest jak z bajkiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×