"Big Brother". Jak wygląda casting do kultowego reality show? Kogo szukają producenci? Poznajcie szczegóły!

Emisja nowej edycji "Big Brothera" zaplanowana jest na wiosnę 2019. Castingi do powracającego po 11 latach przerwy programu wciąż trwają. Kogo szukają producenci? Z jakimi zadaniami muszą zmierzyć się osoby, które chcą wejść do domu Wielkiego Brata? Poznajcie szczegóły!

Multimedia

"Big Brother" powraca do polskiej telewizji po 11 latach przerwy. Już wiosną na antenie TVN7 zobaczymy nowe odcinki kontrowersyjnego reality show. Szczegóły 7. edycji "Big Brothera" nie są na razie znane. Wciąż trwają castingi podczas których poszukiwani są osoby, które mają szansę stać się następną telewizyjną gwiazdą. Producentom show zależy na ludziach z ciekawą osobowością, w różnym wieku.

Ruszyły castingi do nowej edycji! Jak się zgłosić? [WIDEO]Zobacz więcej

Jak udało się dowiedzieć portalowi "Pomponik" osoby, które biorą udział w castingu do nowej edycji "Big Brothera" muszą podpisać dokument, w którym zobowiązują się nie zdradzać szczegółów pod groźbą kary w wysokości 50 tys. złotych. Jeden z uczestników castingu zdecydował się jednak ujawnić kilka szczegółów w tej kwestii.

Pogrupowali nas w 9-osobowe grupy (w sumie osiem grup) i każda osoba musiała pokolorować jak największą liczbę narysowanych na białej kartce papieru samochodów, następnie wyciąć je i skleić klejem lub zszyć zszywaczem. Mieliśmy na to godzinę. Chodziło o to, żeby zrobić to jak najdokładniej - zdradziła osoba biorąca udział w castingu.

Pracę uczestników na castingu obserwują psycholodzy i producenci, którzy czasami zadają im pytania. Zachowanie potencjalnych mieszkańców domu Wielkiego Brata rejestrują również kamery. Drugi etap castingu polega na interesującym przedstawieniu swojej osoby przed kamerą.

Gulczas, Klaudiusz i Manuela, czyli uczestnicy 1. polskiej edycji. Pamiętacie ich wszystkich? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypominamy, że "Big Brother" w Polsce doczekał się 6 edycji, w tym jednej w wersji VIP. Emisja pierwszej rozpoczęła się na antenie TVN w 2001 roku. Był to drugi - po "Agencie" - reality show w historii polskiej telewizji i bił rekordy popularności. Pierwsze trzy edycje pokazywane były na antenie TVN, kolejne przez kanał TV4. Producentem programu od początku była firma jest Endemol, która teraz, po 11 latach przerwy postanowiła wskrzesić kontrowersyjny format.

W polskiej edycji programu głosu Wielkiemu Bratu użyczył Jarosław Ostaszkiewicz – reżyser. Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu został Janusz Dzięcioł, drugą edycję wygrała Marzena Wieczorek, trzecią Piotr Borucki, czwartą – Jolanta Rutowicz, piątą ("Big Brother VIP") Jarosław Jakimowicz, a następną Janusz Strączek.

Zobacz galerię

Martyna Wojciechowska o programie "Big Brother"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×