"Big Brother". Jola Rutowicz nie boi się koronawirusa? Dawna celebrytka wróci do Polski w ramach akcji #LotDoDomu?

Jola Rutowicz lata temu była na ustach wszystkich. W 2007 roku wygrała program "Big Brother 4.1", później zrobiła wokół siebie sporo zamieszania, a następnie... zniknęła z showbiznesu! Dzisiaj była celebrytka mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych, a patrząc na jej ostatnie fotografie, kompletnie nie boi się koronawirusa!

Multimedia

Jola Rutowicz kilka lat temu ułożyła sobie życie w Stanach Zjednoczonych. Znalazła pracę, miłość i praktycznie całkowicie zmieniła wizerunek. Zapomnijcie o czarnych włosach, tipsach i pluszowych jednorożcach, teraz Rutowicz wygląda jak rasowa modelka!

Była celebrytka od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych swoje nowe zdjęcia, które są dowodem na radykalną zmianę wizerunku. Teraz widzimy Rutowicz jak swobodnie przemieszcza się po Miami!

Przed laty Jola Rutowicz była gwiazdą telewizji! Jak dzisiaj wygląda kontrowersyjna celebrytka?Zobacz więcej

Nie boi się szalejącego koronawirusa? Na to pytanie Jolanta Rutowicz odpowiedziała w rozmowie z portalem Wirtualna Polska, gdzie powiedziała:

To jak trzecia wojna światowa. Sytuacja ogólnie wygląda u nas podobnie jak w Polsce, tylko Amerykanie starają się normalnie żyć i nie panikować. Inaczej się żyje, jak masz słońce i palmy.

Dodatkowo w rozmowie z Wirtualną Polską, Jolanta Rutowicz oznajmiła, że zastanawia się nad powrotem do Polski w ramach akcji #LotDoDomu. Rzeczywiście wróci do swojej rodziny? Przekonamy się wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×