"Big Brother". Magda Wójcik jest transseksualistką? Oleh powiedział, czy urodziła się jako chłopiec!

Magda Wójcik z "Big Brothera" jest transseksualistką? W sieci wrze od doniesień na ten temat. Zwłaszcza, że Madzia sama o tym powiedziała! Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata Oleh został zapytany o to, czy Magda urodziła się jako chłopiec. Co odpowiedział?

Multimedia

"Big Brother" FINAŁ w niedzielę, 16.06.2019 o godz. 20:00 w TVN7! - sprawdź program tv

Czy Magda Wójcik urodziła się jako chłopiec? Niektórzy widzowie "Big Brothera" są o tym przekonani. Ostatnio zresztą Madzia sama to powiedziała! Wcześniej podczas jednego z zadań, gdy uczestnicy czytali komentarze internautów, jeden z nich brzmiał: "Ona jest po zmianie płci?". Wtedy Wójcik tak się tłumaczyła: "Mam taki głos i mam dużo make-upu zawsze". Natomiast kiedy Maciek rozmawiał z Magdą, użył słowa "transseksualny" zamiast "metroseksualny". Na twarzy Madzi pojawiło się zmieszanie, ale sprawa została zignorowana.

Magda Wójcik wygrała program! Sprawdź, co wiemy o zwyciężczyni 6. edycji!Zobacz więcej

Przy okazji innego zadania wyszło na jaw, że Magda Wójcik ma za sobą związki z dwoma kobietami oraz czterema mężczyznami, "zakochuje się w gejach, a w jej typie są kobiecy mężczyźni", a "gdyby wróciła na Ziemię w drugim życiu, byłaby gejem". W pewnym momencie sama zainteresowana zaczęła poważnie mówić i zmianie płci. Olehowi zdradziła, że urodziła się jako Michał. "Czasami nadal czuję się mężczyzną" - stwierdziła z kamienną twarzą.

Tuż przed finałem Dom Wielkiego Brata opuścili Oleh i Łukasz. Podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" Oleh postanowił uciąć wszelkie domysły: - Magda zawsze była kobietą, to tylko udawana historia dla żartu – powiedział. Głos w sprawie zabrał też Łukasz: - To się wzięło od tego, że w pierwszym tygodniu dostaliśmy komentarze widzów, każdy uczestnik dostał komentarze widzów i tam ktoś napisał, że Madzia wygląda jak drag queen, jak osoba po zmianie płci. I to był po prostu żart, który pozostał z nami do końca programu. Traktowaliśmy to z przymrużeniem oka, dla niej to jest żadna obraza, że ktoś o niej powie, że jest transseksualna – podkreślił.

Miłość Oleha do Madzi jest prawdziwa? Czy ten związek ma szansę przetrwać? Zobacz więcej

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Magda Wójcik - kim jest?

Magda ma 31 lat. W wieku 19 lat wyjechała na studia do Szkocji, gdzie została magistrem Biotechnologii Żywności. Jej tata jest lekarzem, a mama wykładowcą. Pracuje w Londynie w ekskluzywnym butiku z butami, ale docelowo chciałaby mieć swoją kolekcję ubrań. Marzy o pokoju i miłości na świecie. Przyzwyczaiła się do życia za granicą i raczej nie planuje powrotu do Polski w najbliższym czasie. W Londynie czuje się dobrze, ponieważ jest on miastem tolerancyjnym.

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
  • Max (gość)

    Program zupełnie mnie nie interesuje... próbowałem oglądać głupie to aż boli.

    10.06.2019 20:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×